BANDIRMALI PENTATLON SPORCULARI BAŞARIYA İMZA ATTILAR - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BANDIRMALI PENTATLON SPORCULARI BAŞARIYA İMZA ATTILAR

Bu haber 22 Kasım 2022 - 10:29 'de eklendi ve 491 kez görüntülendi.

Bandırma Gençlik ve spor Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Modern Pentatlon sporcuları Modern Pentatlon Federasyonunun 20 Kasım 2022 Tarihin de Konya’da düzenlemiş olduğu Laser Run Şehir Turu 2 yarışına 17 sporcuyla katıldılar.

U9 Kızlar Kategorisinde Bandırma 17 Eylül Gençlik Spor Kulübü sporcumuz Ela Alya Çelik Serisin de ve genel sıralama da Türkiye 1.

U11 Kızlar Kategorisinde Bandırma 17 Eylül Gençlik Spor Kulübü sporcumuz Gülsemin Kül Serisinde de 3. Genel sıralama da Türkiye 6.

Eti Spor Kulübü sporcumuz Azra Ada Marangoz Serisinde de 2. genel Sıralama da Türkiye 5.

Bandırma 17 Eylül Gençlik Spor Kulübü sporcumuz Ecrin Ber Serisin de 5. genel sıralama da Türkiye 6.

U11 Erkekler Kategorisinde Bandırma 17 Eylül Gençlik Spor Kulübü sporcumuz Muhammed Ali Kaya Serisin de 3. genel sıralama da Türkiye 5.

U13 Kızlar Kategorisinde Eti Spor Kulübü sporcumuz Defne Berrak Gürel Serisin de 2. genel sıralama da Türkiye 4.

Eti Spor Kulübü sporcumuz Duru Başak Gürel Serisin de 3. genel sıralama da Türkiye 5.

Balıkesir Gençlik Spor Kulübü sporcumuz Ebrar Keçici Serisin de 4. genel sıralama da Türkiye 5. oldu.

U13 Erkekler Kategorisinde Bandırma 17 Eylül Gençlik Spor Kulübü sporcumuz İbrahim Özdemir Serisin de 4. genel sıralama da Türkiye 7.

Bandırma 17 Eylül Gençlik Spor Kulübü sporcumuz Seyit Ahmet Kül Serisin de 3. genel sıralama da Türkiye 6.

Bandırma 17 Eylül Gençlik Spor Kulübü sporcumuz Batuhan Eymen Çelik Serisin de 4. genel sıralama da Türkiye 7.

Bandırma 17 Eylül Gençlik Spor Kulübü sporcumuz Eymen Beslen Serisin de 5. genel sıralama da Türkiye 6.

Bandırma 17 Eylül Gençlik Spor Kulübü sporcumuz Kaan Akkaya Serisin de 3. genel sıralama da Türkiye 8.

U15 Erkekler Kategorisinde Eti Spor Kulübü sporcumuz Efe Talha Işık Serisin de 3. genel sıralama da Türkiye 5.

Bandırma Korumalı Futbol Spor Kulübü sporcumuz Yunus Emre Kaplan Serisin de 4. genel sıralama da Türkiye 6.

U17 Erkekler Kategorisinde Balıkesir Gençlik Spor Kulübü sporcumuz Enes Doğan Özdemir Serisin de 2. genel sıralama da Türkiye 3.

Balıkesir Gençlik Spor Kulübü sporcumuz Ömer Tüten Serisin de 3. genel sıralama da Türkiye 5. oldu.

İlçe Spor Müdürü Hüseyin Elüstü Bandırmalı sporcuların aldığı başarılı sonuçlardan guru duyduklarını belirterek, yarışmalara gidilmesinde   destek olan Bandırma Belediyesine ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

casino siteleri slot siteleri
fotos de mujeres hermosas en la playasister in law saves my marriagejulia osten viral video

pet shopKedi mamasıKöpek maması