BANDIRMA'DAN MUŞ'A YARDIM ELİ UZANDI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BANDIRMA’DAN MUŞ’A YARDIM ELİ UZANDI

Bu haber 27 Ocak 2022 - 12:59 'de eklendi ve 400 kez görüntülendi.

 

Bandırma’da ihtiyaç sahiplerine yönelik düzenlediği yardım kampanyaları ile gündeme gelen Paşakent Mahallesi Muhtarı Nurten Sarıaltın son olarak Muş Bulanık ilçesindeki bir köye kitap yardımı organize etti.

Muş’a bağlı Bulanık ilçesindeki aynı köye daha öncede beden eğitim derslerinde kullanılmak üzere spor malzemeleri gönderdiklerini belirten Paşakent Mahallesi Muhtarı Nurten Sarıaltın “İhtiyaç sahiplerine yönelik düzenlediğimiz yardım kampanyalarımıza mahallemizdeki hayırseverler büyük destek veriyor. Onların yardımlarıyla böylesi yardım kampanyalarını düzenleyebiliyoruz. Onlara teşekkür ediyorum.

Son olarak da aynı köy okuluna bu kez kitap yardımında bulunduk. Üniversite ve Liselere giriş sınavları için test kitapları, okuma kitapları, roman ve hikayelerin içinde bulunduğu 8 koli kitabı Muş’a ulaştırdık. Bu yardım kolilerinin içinde yine hayırseverlerin bağışladığı bot ve montlarda yer aldı. Çocukların ve öğretmenimizin eline geçen kitap yardımlarımız için fotoğrafları elimize ulaştı. Çocukların yüzleri mutluluk tüm uğraşlarımıza değdi. “

Paşakent Mahallesi olarak yardım kampanyalarımıza ara vermeden devam edeceklerini ifade eden Muhtar Sarıaltın, sırada sokak hayvanları için mama kampanyası var dedi.

 

 

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .