BANDIRMA’DA YER SARI GÖK KIRMIZI

BANDIRMA’DA YER SARI GÖK KIRMIZI

ABONE OL
6 Temmuz 2023 09:49
BANDIRMA’DA YER SARI GÖK KIRMIZI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırma Galatasaray Taraftar Derneğinin düzenlediği şampiyonluk gecesine 23. Şampiyonluk kupası Bandırmalılar ile buluştu.

Şampiyonluk kutlama gecesine Galatasaray Divan Kurulu üyesi Osman Kocaman, geçmiş dönem Belediye Başkanı Dursun Mirza, Emniyet Müdürü Soner Duran, Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, meclis üyeleri ve davetliler katıldı.

Gece, Galatasaray marşlarıyla şampiyonluk kupasının çocukların ellerinde salona girmesiyle başladı. Galatasaray Taraftar Derneği Başkanı Hakan Yücel, öncelikle yönetim kurulu üyelerini sahneye davet ederek yaptığı açılış konuşmasında “ Cumhuriyetimizin 100. Yılında Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında 23. Şampiyonluğu sonrası Bandırmada güzel bir gecede birlikteyiz. Başta Kulüp başkanımız olmak üzere şampiyonlukta emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ülkemizin Dünya’da tanınırlılığı en yüksek ve ülkemizde taraftarı en çok olan köklü geçmişiyle efsane spor kulübü Galatasaray ‘ın Bandırma’daki resmi derneğini  08-12-2014 tarihinde (Galatasaray Kulübü yönetim kurulu 11.11.2014 tarihli kararı ile) 16 kurucu üye olarak gerçekleştirdik. Bu günde  çok değerli 29 yeni  üyemiz beratlarını alarak aramıza katılacak.

Seksenli yılların sonunda kurulan ve bir süre sonra kapanan dernekteki sarı kırmızıya gönül verenlerin  tecrübelerinden de yararlanarak kısa zamanda kurumlaşma ve sağlıklı örgütlenme ile birçok aktiviteye imza attık  sarı-kırmızı renklere gönül veren Bandırmalılar olarak alışılmışın dışında dayanışmayı öne çıkaran aktiv bir sivil toplum kuruluşu olarak hedeflerimize yürümeye devam edeceğiz.

Sözü çok uzatmak istemiyorum açıkçası bende kupaya kavuşmak için sabırsızlanıyorum. Bu güzel orkestra ve değerli sanatçılarımızın bizimle birlikte olmasını sağlayan büyükşehir belediye başkanımız Sayın Yücel Yılmaz’ a teşekkürlerimi sunmak istiyorum kendisi bugün bizimle olacak akşam bandırmada da kalacaktı hatta forması da hazır kendisine takdim edilecekti maalesef son dakika Ankara’ya gitmek zorunda kaldı kendisi selam ve sevgilerini iletti belirtmek isterim

Türkiye’nin ilk ve tek dört yıldızlı takımı, tarihindeki başarılarla gurur duyduğumuz, dünyanın en değerli 20 spor kulübü arasında gösterilen, Galatasaray spor kulübünün Bandırmadaki derneği olarak Galatasaray ruhunun centilmenliğinin, bu çatı altında yaşatılacağını belirterek sevgi ve saygılarımı sunarım. “ Dedi.

Gecede derneğe üye olan 29 kişiye üyelik beratları verildi. Marş ve sloganlar eşliğinde devam eden şampiyonluk gecesinde Galatasaraylılar bol bol şampiyonluk kupasıyla fotoğraf çektirdiler.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.