BANDIRMA'DA ELAZIĞ'A YARDIM ELİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BANDIRMA’DA ELAZIĞ’A YARDIM ELİ

Bu haber 27 Şubat 2020 - 11:01 'de eklendi ve 435 kez görüntülendi.

Bandırma Muhtarlar Derneği tarafından organize edilerek Bandırma’daki duyarlı esnaf ve vatandaşlardan toplanan yardımlar geçtiğimiz ay depremin gerçekleştiği Elazığ’ın Çaybağı Köyü’ne yola çıkarıldı.

Geçtiğimiz ay depremle sarsılan Elazığ ve Malatya illerinde depremden etkilenen vatandaşların barınma ve hayatlarını idame ettirme amaçlı yardımlar sürüyor. Bu kapsamda Bandırma Muhtarlar Derneği tarafından organize edilerek Bandırma’daki duyarlı esnaf ve vatandaşlardan toplanan yardımlar Elazığ’ın Çaybağı köyünde depremden etkilenen vatandaşlara ulaştırılmak üzere yola çıkarıldı. Bandırma Muhtarlar Derneği Başkanı ve Haydarçavuş Mahallesi Muhtarı Nur Hancıoğlu, depremin ardından bölgeden aldıkları telefonlarda yardıma ihtiyaçları olduğu tespit edilen Çaybağı Köyü’ne duyarlı vatandaşlardan topladıkları yardımları Arkas Lojistik ve Zengin Süt Ürünlerinin katkıları ile hazırlanan araçla ulaştırdıklarını ifade etti.
Hancıoğlu Elazığ’daki mağdur vatandaşlarla her zaman irtibat halinde olduklarını ifade ederek, gerekli hallerde yardım malzemeleri gönderme konusunda duyarsız kalmayacaklarını belirtti.

 

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Grand Asya Hotel