BANDIRMA’DA AŞILAMA TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BANDIRMA’DA AŞILAMA TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Bu haber 26 Ocak 2021 - 10:52 'de eklendi ve 2.444 kez görüntülendi.

Tüm yurtta olduğu gibi Bandırma’da da aşılama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Aşılamalar hakkında açıklamalarda bulunan İlçe Sağlık Müdürü Başak Şen Ilgaz hiçbir aksama olmadan planlanan aşılama programımıza devam ediyoruz dedi.

Öncelikle sağlık çalışanlarını aşılayarak başladığımız aşılama çalışmalarında sırasıyla Huzurevinde kalanlar ve çalışanları aşılandı diyen İlçe Sağlık Müdürü Başak Şen Ilgaz “Daha sonra Sevgi Evlerinde çalışan personel aşılandı. Çocuklarımız 18 yaşından küçük oldukları için Sevgi Evlerinde kalan çocuklarımızı aşılamadık.

Sağlık çalışanlarımızın ardından 9o yaş üstü vatandaşlarımızın aşılamasına geçtik. Bu yaş grubundaki vatandaşlarımıza aşılama için 3 seçenek sunduk. İsteyenlere hastanede, isteyene Aile sağlık Merkezlerinde isteyenlere de evlerine giderek aşılama işlemini gerçekleştirdik. Bu yaş grubunun ardından 85 yaş üstüne aşılamaya başladık.

Dün gelen programa göre de bugün itibari ile 80 yaş üstü vatandaşlarımızı aşılamaya başlıyoruz. Bu gruba giren vatandaşlarımızın mutlaka randevu sisteminden randevu almaları gerekiyor. Bunun için vatandaşlarımız ya Sağlık Bakanlığımızın 182 numaralı hattından ya da e-devletten randevu alabilecekler. Bu konuda muhtarlar aracılığı ile de bilgilendirme çalışmalarımız devam ediyor.”

Aşılamada hiçbir sorun yaşanmadığını belirten Başak Şen Ilgaz, 7 ekibimizle beraber sahada mobil hizmet vermeye devam ediyoruz dedi.

 

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.