BANDIRMA'DA 300 FİDAN TOPRAKLA BULUŞTU - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BANDIRMA’DA 300 FİDAN TOPRAKLA BULUŞTU

Bu haber 18 Mayıs 2022 - 13:58 'de eklendi ve 222 kez görüntülendi.

 

Bandırma Belediyesi, Kent Konseyi, TEMA Vakfı ve Yeni Hayat Rehabilitasyon Merkezi ortaklığında 300 çam fidanı Levent Mahallesinde 4 Bin M2 alanda toprakla buluştu.

Etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat “Paydaşlarımızla beraber bugün Levent Mahallesinde 300 çam fidanı dikimi gerçekleştiriyoruz. Bandırma Belediyesinin gösterdiği bu alana Tema gönüllüleri ve öğrenciler ile beraber sahil çamı ve fıstık çamı dikiyoruz. Bandırma’nın daha yeşil olması adına 1 fidan 1 nefes sloganıyla Kent Konseyi olarak böylesi tüm projelerde yer almaya devam edeceğiz. “

Yıl içinde 1000 çocuğa TEMA Vakfında doğa ve çevre eğitimi verdiklerini söyleyen TEMA Vakfı Bandırma sorumlusu Burak Uğur “Bulduğumuz her yeri yeşillendirmeği hedefliyoruz. Bugün 150 çocuğumuz 300 çam fidanını toprakla buluşturuyor.”

Mahallesinde gerçekleşen fidan dikimi dolayısıyla çok mutlu olduklarını ifade eden Levent Mahallesi Muhtarı Netice Yalın “ Mahallemiz yeşilin çok az olduğu bir mahalle, bizde mahalle olarak çok sayıda fidan dikimi yapıyoruz. Bu etkinlik için emeği geçenlere teşekkür ederim “ Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .