BANDIRMA TİCARET ODASINDA 2+2 FORMÜLÜ - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

BANDIRMA TİCARET ODASINDA 2+2 FORMÜLÜ

Bu haber 13 Ağustos 2022 - 9:39 'de eklendi ve 327 kez görüntülendi.

 

10 Ekim tarihinde yapılacak olan Bandırma Ticaret Odası seçimleri öncesi başkan adaylığı için adı geçen Adem Yılmaz ve Bahadır Çolak, ortak bir açıklama yaparak seçimlere ortak “Mavi Liste” olarak girme kararı aldıklarını duyurdu.

Noir Kafe’de basının karşısına geçen Adem yılma ve Bahadır Çolak mavi listede birleştiklerini söyleyerek” Dönüşümlü olarak Ticaret Odası Başkanlığını yapacağız. İlk 2 yıl Adem Yılmaz, ardından da Bahadır Çolak Başkanlık koltuğuna oturacak dediler.

Yılmaz: Belediye meclis üyeliğinden istifa edeceğim…

Basın toplantısında konuşan Adem Yılmaz, kırgınlık ve dargınlıkların olmaması için birlikte hareket etme kararı aldıklarını aktardı. Yılmaz, “ Son 1 aydır Bahadır Çolak ile birlikte meclis üyesi aday listemiz hazırladık, 10 Ekimde de güzel bir seçim süreci yaşayarak dönüşümlü bir şekilde en iyi şekilde görevimizi yerine getireceğiz. Bu oluşumun sağlanmasında birçok arkadaşımız elinden geleni yaptı. Bahadır Çolak’a, Metin Yalçınkaya’ya, Mehmet Kılkışlı’ya, Ahmet Edin’e, Hüseyin Baş’a teşekkür ediyorum, kırmadan dökmeden bu süreçte bizlere destek oldular. Şehrimizi kucaklayan genç bir kadro oluşturduk. Bu göreve talip olduğum içinde Bandırma Belediye Meclis üyeliğinden istifa edeceğim. ” Dedi.

Çolak: 6 aydır görüşmelerimiz sürüyordu

Uzlaşı için 6 aydan bu yana görüşmeler yaptıklarına işaret eden Bahadır Çolak ise şunları söyledi: “6 aydır bu iş için herkes uğraşıyor. 2 yıl Adem Bey, 2 yıl da ben başkanlık yapacağım. Bu konuda uzlaştık. Meclis üyelerimiz konusunda da uyumu sağladık. Bu 2+2 formülünü kabul etmemizin en önemli nedeni dargınlıkların, kırgınlıkların önüne geçmek. Bandırma’da dargınlık, kırgınlık olmadan 2+2 formülü ortaya kondu. Biz de birlikte meclis üyesi adayı arkadaşlarımızı belirledik.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .