BANDIRMA TİCARET ODASI BİR İLKİ HAYATA GEÇİRDİ

BANDIRMA TİCARET ODASI BİR İLKİ HAYATA GEÇİRDİ

ABONE OL
14 Haziran 2023 09:44
BANDIRMA TİCARET ODASI BİR İLKİ HAYATA GEÇİRDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Elektrikli araç sayılarının artması dolayısıyla birçok noktada şarj üniteleri kurulmaya başlandı. Bandırma Ticaret Odası da bu yönde adım atarak Bandırma’da ilk Yüksek Hızlı Şarj Ünitesini hayata geçirdi.

Ticaret Odası olarak Bandırma’da bir ilki yaşatmanın gururunu yaşıyoruz diyen Başkan Adem Yılmaz “ Elektrikli araçlar artık hayatımıza girdi ve bu araçların sayıları hızla artıyor. Bandırma’da birkaç noktada şarj üniteleri kuruldu. Ancak Bandırma Ticaret Odası olarak bizim hizmete sunduğumuz Trugo Yüksek Hızlı Şarj Ünitesi Bandırma’da bir ilk oldu. Diğer şarj ünitelerine göre daha kısa sürede araçların şarj edilmesine olanak sağlıyor. Odalar ve Borsalar Birliği’nin Trugo firmasıyla yaptığı anlaşma çerçevesinde kurduğumuz bu yüksek hızlı Şarj Ünitesinde iki araç aynı anda şarj olabiliyor. Şarj süresi de 25 dakikayı geçmiyor. Kurumunu tamamladığımız Yüksek Hızlı şarj Ünitesi bugün itibari ile hizmet vermeye başladı.”

Ticaret Odası olarak Bandırma’ya hizmet etmeye ve kenti güzelleştirme adına elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret ediyoruz. Hizmete aldığımız Yüksek Hızlı Şarj Ünitesinde amacımız kar elde etmek olmadı. Payımıza düşen gelir ancak kullandığımız enerjinin parasını karşılayacak. Artan elektrikli araç sayısına paralel olarak 2. Yüksek Hızlı Şarj Ünitesini hayata geçirmek istiyoruz. “ Dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.