BANDIRMA ROTARY KULÜBÜ 40 YAŞINDA

BANDIRMA ROTARY KULÜBÜ 40 YAŞINDA

ABONE OL
11 Mayıs 2023 10:46
BANDIRMA ROTARY KULÜBÜ 40 YAŞINDA
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırma Rotary Kulübü 40.yılını üyeleriyle kutladı.

Bandırma Rotary Kulübü kuruluşunun 40’ıncı yıldönümünde yemek daveti düzenledi. Kulüp Başkanı Burak Uğur’un konuşmasıyla başladı.
Bandırma Rotary Kulübü Başkanı Burak Uğur, “Bandırma Rotary Kulübü 2440’ıncı bölgenin ve aynı zamanda Türkiye Rotary ailesinin hizmet üretme, proje gerçekleştirme, insanlığa dokunacak çalışmalarıyla örnek bir kulüp pozisyonundadır.” dedi.
Rotary Kulübü Bandırma Şubesi, kuruluşunun 40’ıncı yılını düzenledikleri programda genç üyeler de katılım sağladı. Bandırma Rotary Kulübü Başkanı Burak Uğur günün anlam ve önemine dair konuşma gerçekleştirdi.

Yaptığı konuşmada kulübü Bandırma Rotary Kulübü Başkanı olmaktan gurur duyduğunu belirten Burak Uğur, “Bundan tam 40 yıl önce 1983 yılında rahmetli Rotaryan Çetin Zeybek ve kıymetli Roteryan büyüklerimizle kurulan Bandırma Rotary Kulübü, 2440’ıncı bölgenin ve aynı zamanda Türkiye Rotary ailesinin hizmet üretme, proje gerçekleştirme, insanlığa dokunacak çalışmalarıyla örnek bir kulüp pozisyonundadır. Bizden Bandırma Rotayı Kulübü ailesi olarak 40 yıldır Bandırma kentimize hizmet etmekten şehir merkeziyle, kırsalıyla, genciyle, yaşlısıyla herkese ulaşıyor olmaktan büyük bir onur duyuyoruz” dedi.

Başkan Burak Uğur, Bandırma Rotary Kulübü’nün 40 yıl boyunca gerçekleştirmiş olduğu faaliyetlerin olduğu sunumla çalışları anlattı. Son olarak yeni üye alım töreni yapılarak yeni üyeler Bandırma Rotary Kulübü’ne katıldı. Bandırma Rotary Kulübü’nün yeni üye olanlar ise Dr. Cem Aldağ, Gönül Güney, Av. Zeynep Pişkin ve Fatih Erkan’ın katılımıyla üye sayısı 29’a yükseldi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.