BANDIRMA "İL" KONUSUNDA TEK YUMRUK OLDU - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BANDIRMA “İL” KONUSUNDA TEK YUMRUK OLDU

Bu haber 27 Haziran 2022 - 18:59 'de eklendi ve 720 kez görüntülendi.
Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Bandırma Esnaf Oda Başkanları, Meslek Oda Başkanları, Siyasi Partilerin Başkanlarıyla ve Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat’ın da katılımıyla “Bandırma il olsun” konulu bir toplantı düzenledi.
Toplantının başında konuşma yapan Belediye Başkanı Tolga Tosun; Bandırmamızın taşıdığı potansiyelinden dolayı il olacak ilçelerin içerisinde birinci sırayı alması gerektiğini vurguladı. Jeopolitik yapısından, kentin dinamiklerinden ve taşıdığı özelliklerinden dolayı Bandırma’nın il olmayı hak ettiğini ifade etti.
Başkan Tolga Tosun; “Bandırma’nın bu gecikmiş hakkını almak için Bandırmamızın bütün bileşenleri bir araya gelerek hareket etmeliyiz dolayısıyla sizlerin düşünce ve katkılarını her zaman olduğu gibi çok önemsiyorum. Buluşma noktamız, ortak paydamız Bandırma. Bandırma coğrafi konumuyla, ulaşım koşullarıyla, sanayisi ve tarımıyla, üniversitesiyle ki ülkemizde üniversitesi olan üç ilçeden biriyiz, sosyo-ekonomik yapısıyla, sportif anlamda ki başarısıyla, ekonomik anlamda katkı yüzdeliğiyle ve elbette nüfusu ve vizyonuyla, kendi bölgesinde bulunan ilçelere de abilik görevini yıllardır yapıyor olmasıyla aslında il olmayı zaten hak ettiği konusunda Bandırma ailesini oluşturan sizlerle hem fikir olarak aynı amaç doğrultusunda hareket edebiliyor olmak gerçekten çok değerli. Bandırma ailesini, Bandırma ruhunu, ortak aklı, içselleştirmiş olan siz değerli “Esnaf Oda Başkanlarıyla, Meslek Oda Başkanlarıyla, Siyasi Partilerimizin Başkanlarıyla ve Kent Konseyi Başkanımızın” da katılımıyla “Bandırma İl Olsun” toplantımızı belediyemizde gerçekleştiriyor olmaktan dolayı heyecanlı ve mutluyum. Diliyorum ki bu güzel görevi üstlendiğimiz gibi başarmak da bizlere nasip olsun” dedi.
Toplantı sonrası açıklama yapan Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun; “Hepimizin ortak paydası olan, güzel Bandırmamız için biraraya geldik. Tüm katılımcılar, yani ailemizin üyeleri konu hakkında düşünce ve görüşlerini bildirdiler. Bandırmamızın il olmayı hak ettiğini, Bandırma ailesi olarak tek yumruk olduğumuzu ve herkesin üzerine düşen görevi severek yapacağını defalarca ifade ettiler” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .