BANDIRMA HAK ETTİĞİ DEĞERİ BİZİM PROJELERİMİZ İLE KAZANACAK

BANDIRMA HAK ETTİĞİ DEĞERİ BİZİM PROJELERİMİZ İLE KAZANACAK

ABONE OL
18 Mart 2024 11:22
BANDIRMA HAK ETTİĞİ DEĞERİ BİZİM PROJELERİMİZ İLE KAZANACAK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Bandırma Belediye Başkan adayı Cemal Öztaylan seçim çalışmaları kapsamında Ramazan ayı vesilesiyle her mahalleye iftar programları düzenleyerek Bandırma halkı ile bir araya geliyor.

ÖZTAYLAN: “Güçlü Şehir, Güçlü Toplum, Güçlü Bandırma anlayışımızla geliştirdiğimiz projelerimizle Bandırma’ya yeni bir soluk getireceğiz. Oluşturulan projeler tamamen Bandırma’yı ve Bandırma halkının refahını yükseltmek için planlandı. Ramazan dolayısıyla da iftar sofralarında hemşehrilerimiz ile bir araya geliyor ve herkesin taleplerini, sorunlarını dinleme imkanı elde ediyoruz.

Her bireye ulaşacak ve imkan sağlayacak projelerimiz de duyarlı, kapsayıcı sosyal belediyecilik anlayışı mevcuttur. Girişimcilere Teşvik Programları, Yeni Evlilere Destek Programı, Bandırma Aile Danışma Merkezi, Engelsiz Kart, Yaşlı Bakım Evi, Aşevi, Özel Eğitim Merkezleri, Genç Dostu Bandırma gibi bir çok projelerimizi inşallah 1 Nisan sabahından itibaren hemşehrilerimiz ile buluşturmaya başlıyoruz.

Bizlerin sunacağı hizmetler toplumun sosyalleşmesi ve sosyal dokunun rehabilite edilmesinin yanında tüm kesimlere rehberlik ve danışmanlık yapmak, ihtiyaç duyanlara yardım elini uzatmaktır.

Ben Bandırma’nın öz evladıyım ve tüm yaşamımı Bandırma’ya adadım. Bugüne kadar gelmiş olduğum makamlar ve mevkilerde hep Bandırma’yı geliştirmek adına adımlar attım. Hiçbir zaman doğduğum, büyüdüğüm, memleketim olan bu şehri unutmadım. Şimdi de her zaman olduğu gibi memleketimi düşünerek hareket ediyorum ve edeceğim. dedi’’

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.