BANDIRMA BELEDİYESİNDEN UMUDUMUZU ARTIK KESTİK - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BANDIRMA BELEDİYESİNDEN UMUDUMUZU ARTIK KESTİK

Bu haber 27 Ocak 2022 - 11:27 'de eklendi ve 12.761 kez görüntülendi.

 

600 Evler Mahallesi Muhtarı Zeki Sertgöz, Şehir Gazetesine yaptığı açıklamalarda yeterli hizmet alamadıklarını ifade ederek, artık bandırma Belediyesinden umudumuzu kestik dedi.

Birçok kez 600 Evler Mahallesinin ihtiyaçları için Bandırma Belediyesine başvurduklarını söyleyen Muhtar Zeki Sertgöz “Mahallemizin eksikleri konusunda birçok kez yerel medyaya da dertlerimizi anlattım. Lakin Bandırma Belediyesi 600 Evler mahallesini bir türlü görmek istemedi. Onlar daha ziyade Paşakent, Paşakonak, Hacıyusuf gibi mahallere hizmet etmeyi tercih ediyorlar. Kentin dışı kısımlarında kalan mahallere pek dokunmuyorlar. Hiç değilse bizi Karacabey’e bağlayım dedim yine hizmet gelmedi.”

600 Evler Mahallesinde kentsel dönüşümün devam ettiğini belirten Mahalle Muhtarı Zeki Sertgöz “Eskiden 1 parselde 1 hane varken, kentsel dönüşüm ile şimdi 1 parselde 8 hane oldu. Doğal olarak alt yapımız bu yoğunluğu kaldırmıyor. Yollarımızın durumu içler acısı, Suriye’deki kentlerin yolları bile mahallemiz yollarından daha iyi durumdadır. Güngör Sokak adeta hurdalık oldu. Atatürk Caddesi yan yolundaki durum ise anlatılacak gibi değil.

17 Eylül stadı çevresi ise berbat durumda. Bu bölge maçlara gelen misafirler için Bandırma’nın görünen yüzü olurken misafirlerin içler acısı durum için neler düşündüğünü gerçekten merak ediyorum. Bölgede çevre temizliği yapıp ağaçlandırmak çok mu zor merak ediyorum.” Dedi.

 

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .