BANDIRMA BELEDİYESİ GELENEKSEL CUMHURİYET TURNUVASI BAŞLADI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BANDIRMA BELEDİYESİ GELENEKSEL CUMHURİYET TURNUVASI BAŞLADI

Bu haber 12 Ekim 2021 - 9:30 'de eklendi ve 208 kez görüntülendi.
Pandemi nedeniyle geçtiğimiz yıl yapılamayan, Bandırma Belediyesi birimlerinin katıldığı; 10. Yaşasın Cumhuriyet Futbol Turnuvası başladı. Turnuvada tüm maçların oynanacağı Atatürk Parkı Nazende Halı Sahasındaki açılış törenine; CHP Bandırma İlçe Başkanı Selim Panç, Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur, Belediye Meclis Üyeleri, Birim Müdürleri, turnuvadaki tüm takımlar ve belediye çalışanları da katıldı.
Saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşından sonra açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Av Tolga Tosun: “Geçen yıl pandemi nedeniyle turnuvayı yapamadık. Bu yıl 10. kez düzenlediğimiz bu turnuva ile birimler arasında rekabetin yanı sıra dostlukların da pekişmesini amaçlıyoruz. Bununla birlikte, bir anlamda özgürlüğümüzü ve her şeyimizi borçlu olduğumuz Cumhuriyetimizi de selamlıyoruz. Turnuvaya katılan tüm birimlerimize, takımlarda oynayacak bütün mesai arkadaşlarıma, düzenleme komitemize, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Maçların büyük heyecanla oynanacağından ama centilmenliğin de elden bırakılmayacağından asla şüphe etmiyorum. Tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. İyi olan kazansın” dedi. Bütün takımlar ve yöneticilerinin de dahil olduğu hatıra fotoğraf çekimi sonrasında Belediye Başkanı sembolik santra vuruşu yaparak turnuvayı başlattı. Turnuvaya; İmar ve Şehircilik, Hukuk İşleri, Destek Hizmetleri, Özel Güvenlik, Makina İkmal, Zabıta, Temizlik İşleri, Park ve Bahçeler Müdürlüğü olmak üzere 8 takım katıldı. Maçlar lig usulü oynanacak. Lig sonu ilk dört takım çapraz eşleşme ile yarı final ve final maçı oynayacak. Final maçının 3 Kasımda oynanacağı; Bandırma Belediyesi 10. Yaşasın Cumhuriyet Futbol Turnuvası ilk gün maçları; Özel Güvenlik Müdürlüğü – Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Makina İkmal B. O. Müdürlüğü – Zabıta Müdürlüğü arasında oynandı.

&nbps

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.