BANDIRMA 17 EYLÜL STADI SEZONA HAZIR - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

BANDIRMA 17 EYLÜL STADI SEZONA HAZIR

Bu haber 11 Ağustos 2022 - 9:44 'de eklendi ve 592 kez görüntülendi.

 

Bandırma 17 Eylül Stadı yeni sezona hazır hale getirildi. 2021-2022 sezonunun ardından yenileme çalışmaları başlanan 17 Eylül Stadında çalışmalar tamamlandı. Son detayları görüşmek üzere 17 Eylül Stadına gelen Bandırmaspor Yönetim Kurulu Üyeleri Bilgen Süngü, Soner Koçoğlu, Özel Aydın, Erol Rüzgar ve Oğuz Göçmez İlçe Spor Müdürü Hüseyin Elüstü ile bir araya geldiler.

Sezonun bitmesiyle yenileme çalışmalarına başladıklarını ifade eden İlçe Spor Müdürü Hüseyin Elüstü “Bu sene tüm maçlarımızda VAR sistemi olacağı için alt yapı çalışmalarına öncelik verdik. VAR sisteminin saha içindeki gözlem noktası maç öncesinde konulacak. İnternet altyapısı yenilenerek fiber kablolar döşendi. Misafir tribününün tüm koltuklarını yenilenerek numaralama işlemi tamamlandı. Kale direkleri ve kale ağları yenilendi. Ofsayt noktalarını yenileme çalışmaları da bitti.

Zemin çalışmalarımız zaten aralıksız devam ediyordu. Zemin altındaki kurtların temizlenmesi bitti. Zemin çimleri maçların oynanması için hazır hale getirildi. Bu çalışmalar için 45 Bin lira harcama yapıldı. TFF yetkilileri 17 Eylül Stadında yaptıkları incelemelerde sıkıntı olmadığını ifade etti.”

Bandırmaspor Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Göçmez, yapılanlar için İlçe Spor Müdürü Hüseyin Elüstü’ne teşekkür ederek “Kulüp olarak bazı isteklerimiz olacak. Öncelikle maç günlerinde enerji hatları saha içi aydınlatmaları taşımıyor. Bunun için her maç seyyar jeneratör getirmek zorunda kalıyoruz. Mazot temini de yapılınca yüklü bir fatura çıkıyor. İl Spor Müdürlüğüne başvurumuzu yaparak enerji hatlarının güçlendirilmesini istedik.

Işıklandırılması olmayan ender statlarından birini kullanıyoruz. Bilindiği gibi rüzgarda oyunu etkilediği gibi özellikle protokol tribününde etkili oluyor. Protokol tribününe konulan ısıtıcı yeterli gelmiyor. Isıtıcı sayılarının arttırması gerekiyor. Yine protokolün maçı takip ettiği sadece tek bir televizyon var. Bu sayının da çoğaltılmasını istiyoruz.

Stadın çevre düzenlemesi ve yolları oldukça kötü bir durumda. Gelen misafirlerin ilk gördükleri yer olan stadımızın çevre düzenlemesi gerekiyor.” Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .