BALIKESİR TANITIM GÜNLERİ’NDE MUTLULAR GRUP RÜZGARI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

BALIKESİR TANITIM GÜNLERİ’NDE MUTLULAR GRUP RÜZGARI

Bu haber 19 Eylül 2022 - 17:43 'de eklendi ve 276 kez görüntülendi.

İstanbul Balıkesirliler Derneği koordinesinde ve Balıkesir Valiliği himayesinde; Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Balıkesir Ticaret Odası, Balıkesir Sanayi Odası ve Balıkesir Ticaret Borsası’nın güç birliğiyle ile düzenlemiş olduğu “Memleket Günleri Balıkesirliler Buluşuyor” fuarı 14-18 Eylül 2022 tarihinde Yenikapı etkinlik alanında gerçekleşti.

Etkinliğin açılışına Balıkesir Valisi, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı, Balıkesir Milletvekilleri, Balıkesir İlçe Belediye başkanları ve birçok sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

5 gün boyunca Balıkesir’in yöresel ve kültürel ürünlerinin sergilendiği fuara hem Balıkesirlilerin hem de İstanbulluların ilgisi büyüktü.

Toplam 100 stant bulunan fuarda 60’ın üzerinde yöresel, 40’ın üzerinde de kültürel ürün standı yer aldı. Mutlular Grup bu fuara Avrupa’dan üstün lezzet ödüllü Türkiye’nin meşhur lezzeti Mutlu Gönen Baldo Pirinç ve Mutlular Gönen Kaplıcaları stantları ile katıldı. Fuar boyunca yaklaşık 5.000 kişiye pilav ikramının yapıldığı alanda Gönen Baldo Pirinç ve Gönen Kaplıcaları tanıtımı ziyaretçilerden tam not aldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .