BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDEN BAŞKAN MİRZA’YA ANLAMLI ZİYARET - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDEN BAŞKAN MİRZA’YA ANLAMLI ZİYARET

Bu haber 23 Şubat 2017 - 17:26 'de eklendi ve 4.389 kez görüntülendi.

Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Müdür Yardımcısı Ahmet Çataloğlu, Öğretmenler Ceren Ertürk, Samet Durmaz ve Robotik Kulübü öğrencileri Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret ettiler.

Başkan Mirza Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü’nde Bilim Kahramanları Derneğinin düzenlediği “Hayvanlar: Yaşam Ortaklarımız”  konulu yarışmada Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Robotik Kulübü öğrencileri arılar için yaptıkları robot performansı ile birincilik ödülüne layık görüldü.

Belediye Başkanı Dursun Mirza birinci olan Robotik Kulübü öğrencilerini tek tek kutlayarak hediyelerini takdim etti.

Robotik Kulübü öğrencilerini tebrik eden Başkan Mirza; “Öğrencilerimizin hepsini gönülden tebrik ederim. Geleceğin bilim adamlarının ve mucitlerinin yetiştiğini görmek beni umutlandırıyor. Arılar için yaptığınız bu robot çalışmasının çevremiz ve doğamız için önemi çok büyük. İnanıyorum ki bundan sonraki yarışmalarda da okulunuzu ve Bandırmamızı en iyi şekilde temsil edecek, alacağınız ödüllerle de çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız” dedi.

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.