bahcedefteri.com - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

bahcedefteri.com

Bu haber 21 Kasım 2022 - 16:44 'de eklendi ve 185 kez görüntülendi.

Bahçe Defteri; Türkiye’nin ilk ve tek bitki ansiklopedisi olmayı hedefleyen bağımsız ve kâr amacı gütmeyen bir projedir. Bu proje kapsamında bitkilerden başlayarak; algler ve mantarlar ile alakalı tüm eksik ve yanlış bilgileri doğru şekilde sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz. Ayrıca bahcedefteri.com’da bitki bakım rehberleri de yer alacak. Bu rehberlerde bitkiye ait genel bilgiler, sulama, gübreleme, konumlandırma gibi konularda okuyucular bilgilendirilecek.

Bahçe Defteri; bitkiler alemi hakkında dünyada kabul görmüş bilgileri sizler için derleyerek Türkçeye doğru şekilde çeviren, bu bitkilere ait eksik bilgileri gideren bir yapı olmayı hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda bireyler dilerlerse kendileri de Bahçe Defter yazarı olarak bu bitkilerin bilgilerini doğrulama konusunda yardımcı olabilecek. Ayrıca Bahçe Defteri gönüllü yazar ekibinde yer alan kişiler çeşitli ödüllere ve ayrıcalıklara da erişebilecek.

Bahçe Defteri’nde yer alan bilgilere erişebilmek için bahcedefteri.com adresinde şimdi gezintiye çıkmanız yeterli.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

casino siteleri slot siteleri
fotos de mujeres hermosas en la playasister in law saves my marriagejulia osten viral video

pet shopKedi mamasıKöpek maması