BABALAR EVLATLARININ KAHRAMANLARIDIR - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BABALAR EVLATLARININ KAHRAMANLARIDIR

Bu haber 20 Haziran 2020 - 12:04 'de eklendi ve 1.727 kez görüntülendi.

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, tüm babaların ve baba adaylarının Babalar Gününü kutladı. Hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan evlatlarına bir ömür boyu güç veren babaların, evlatlarının “kahramanları” olduğunu söyledi. Akın, “Şefkatiyle sarıp kucaklayan babalar evlatlarının yegane kahramanlarıdır. Varlıkları ile güç, sevgileri ile güven veren babalarımızın günü kutlu olsun” dedi.

“Babalarımız, annelerimizle birlikte en kutsal varlıklarımızdır” diyen Ahmet Akın, şunları söyledi:

“Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Zor günlerin kahramanları tüm zorluklara göğüs gererek evine ekmek götürenlerdir. Esnafından çiftçisine, memurundan işçisine insanlarımızın ekmek için verdikleri mücadele kutsaldır. Gece gündüz demeden evlatları için bu kutsal mücadeleyi veren babalar evlatlarının yegane kahramanlarıdır. Varlıkları güç verirken, sevgileri huzur ile sarıp sarmalar. Dünyanın kötülüklerine kalkan olurlar. Yüreğimizde her an sevgisini tazelediğimiz, varlığından güç aldığımız, bizleri şefkatiyle sarıp kucaklayan babalarımız, annelerimizle birlikte en kutsal varlıklarımızdır. Bu anlamlı günde, evlat acısıyla yürekleri dağlanmış şehit babalarımızı unutmamız mümkün değildir. Bu vatana canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizin babalarının ellerinden öpüyor, acılarını bir kez daha paylaşıyorum. Yüreğimdeki tüm nefretle lanetlediğim hain terörün öksüz bıraktığı kardeşlerimi kucaklıyor, bir kez daha sabırlar diliyorum.”

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Grand Asya Hotel