AVM KAVŞAĞINDA ÇALIŞMALARA BAŞLANIYOR - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

AVM KAVŞAĞINDA ÇALIŞMALARA BAŞLANIYOR

Bu haber 01 Haziran 2020 - 16:06 'de eklendi ve 1.473 kez görüntülendi.

Hava üssü önünde devam eden kavşak çalışmaları hız kazandı. Kavşak çalışmalarında ilk kazma 2019 yılının Şubat Ayında vurulmuştu. Bir dönem yapım çalışmalarında sıkıntılar yaşansa da kavşak inşaatında çalışmalara ara vermeden devam edilmişti.

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan yapım aşamasındaki sıkıntıların sona erdiğini belirterek projenin hız kazandığını ve herhangi mücbir neden ortaya çıkmadığı taktirde Kurban Bayramı öncesinde kavşağın hizmete açılmasını beklediklerini ifade etti. 3 Haziran Çarşamba günü Viyadük kazıkları için kazılara başlanacağını açıklayan Mehmet Doğan” Yaklaşık 60 kişilik ekip kavşak çalışmalarını gerçekleştiriyor. Pandemi sürecinde de çalışmalara ara verilmeden devam edildi.”

AVM önünde gerçekleşen kavşak çalışmaları hakkında da açıklamalarda bulunan Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan “Bu hafta içinde muhtemelen Çarşamba günü AVM önündeki kavşak çalışmalarına da start verilecek. Yan yolları trafiğe açarak herhangi bir sıkışıklığa meydan verilmeyecek. Bu kavşak çalışmalarının da 2021 yılının 6. Ayında tamamlanmasını hedefliyoruz. “dedi.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Grand Asya Hotel