ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ ONLİNE SATRANÇ TURNUVASI DÜZENLİYOR - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ ONLİNE SATRANÇ TURNUVASI DÜZENLİYOR

Bu haber 11 Mayıs 2021 - 12:33 'de eklendi ve 409 kez görüntülendi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Bandırma Şubesi 19 mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinliği çerçevesinde Online Satranç Turnuvası düzenliyor. 16 Mayıs 2021 tarihinde başlayacak turnuva için son başvuru tarihi olarak 14 Mayıs 2021 günü belirlendi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Bandırma Şube Başkanı Serdar Polat turnuva hakkında şunları söyledi. Polat “Atatürkçü Düşünce Derneği, Eğitim İş Bandırma ve Femat Satranç Kulübü işbirliği ile düzenlediğimiz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Online Satranç Turnuvası ile satranç sporunu evlerinize kadar getirmekten mutluluk duyuyoruz.
16 Mayıs 2021 tarihinde saat 12.00 da başlayacak satranç turnuvalarında her kategoride ilk 3 dereceyi elde eden sporculara kupa, ilk 10 dereceye ise madalya verilecektir. Ayrıca ilk 3 dereceye giren sporculara Atatürkçü Düşünce Derneği Bandırma Şubesi tarafından sürpriz ödüller de verilecektir.” dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.