ATATÜRK BÜSTÜ AÇILDI - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

ATATÜRK BÜSTÜ AÇILDI

Bu haber 27 Kasım 2020 - 15:01 'de eklendi ve 1.991 kez görüntülendi.

Atatürkçü Düşünce Derneği organizasyonunda Ahmet Özer isimli vatandaşın katkılarıyla yapılan Atatürk büstü Çakıl Köyü ve Çevresi Su Ürünleri Kooperatifi alanında açıldı. Açılış programına ADD Şube Başkanı Serdar Polat, CHP İlçe Yönetim kurulu üyeleri, İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert ve yönetim kurulu üyeleri, Eğitim İş Başkanı Kadir Taylan, Mustafa Gürsoy Başkanlığındaki 911 Arama Kurtarma Derneği ekibi ve Gaziler Derneği Başkanı Eyüp Can katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Çakıl Köyü ve Çevresi Su Ürünleri Kooperatif Başkanı Hakkı Sır Atatürk büstünün yapılması dolayısıyla emeği geçenlere teşekkür etti.

ADD Şube Başkanı Serdar Polat açılışta yaptığı kısa konuşmada, her Atatürk büstünün olduğu alanlar Atatürk’ü temsil eden, onun ilke ve inkılaplarını sahip çıkanların buluştuğu alanlardır diyerek “Bugünlerde Atatürk’ü unutturmak isteyen kişi ve çevreler olsa da bu milletin gönlünden Atatürk’ü sildirmeyi başaramayacaklar. “

Atatürk büstlerinin açılması onun ilke ve inkılapları yaşatma adına önemlidir diyen İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert “Ne yaparlarsa yapsınlar Atatürk adını toplum vicdanından silemeyeceklerdir. Atatürk ile ve İnkılaplarını yaşatma adına şahsım ve partim adına elimizden geleni yapacağımıza söz veriyorum. Atamızın yolu yolumuzdur. “Dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.