ATAKAY: AYRIŞMA DEĞİL BİRLEŞME ZAMANI - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

ATAKAY: AYRIŞMA DEĞİL BİRLEŞME ZAMANI

Bu haber 02 Temmuz 2021 - 9:19 'de eklendi ve 485 kez görüntülendi.

Bandırma Araba Servisi

 

Geçmiş Dönem CHP İlçe Başkanlığı görevini icra eden Atilla Atakay, isminin başka bir parti ile anılmasının kendi tasarrufunun dışında olduğunu belirterek zaman ayrışma değil birleşme zamanıdır dedi.

Ülkenin ve demokrasinin kuruluşuna tanıklık eden CHP’de siyaset yapmaya devam edeceğini açıklayan Atilla Atakay “CHP’den ayrılarak başka bir partide siyaset yapmam söz konusu dahi olamaz. Açıkça ifade edeyim ki, CHP’den ayrılmayacağım ve bu partide kalmaya devam edeceğim.

Günümüzde AKP iktidarının medya, mafya, tarikat, ticaret ve siyaset beşlisi ile ülkeyi ne durumlara taşıdığı ortada iken ayrışmanın değil tüm demokratik güçlerin bir araya gelmesinden yanayım. Farklı siyaset mecralarına sapmak ülkenin menfaatine asla olmaz. Her bir bölünme AKP iktidarına destek olmak anlamına gelir.

Bu bağlamda içinde bulunmaktan, siyaset yapmaktan onur duyduğum CHP içinde kalmaya ve demokrasi mücadelesine katkı yapmaya devam edeceğim. Adımın başka partiler ile ilişkilendirilmesi benim tasarrufumda olmayan bir gelişmedir. “Dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.