ARSLAN OTO - OTO PRATİK HİZMETE GİRDİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

ARSLAN OTO – OTO PRATİK HİZMETE GİRDİ

Bu haber 12 Temmuz 2021 - 18:41 'de eklendi ve 3.189 kez görüntülendi.

Bandırma Araba Servisi

Türkiye çapında 74 şubesiyle hizmet veren ve otomobille ilgili tüm ihtiyaçların tek bir noktadan karşılandığı mağazalar zinciri olan Otopratik Bandırma’da ilk  mağazası olan Otopratik Arslan Oto Tam Servis düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi.

Soilpoint Reklam ve PR Ajansı tarafından organize edilen açılış törenini Ajans Başkanı Ali Gönen Gönenden sundu. 600 Evler Mahallesi 1357 Sokak No:1 adresinde hizmete giren Otopratik Arslan Oto Tam Servis’in düzenlenen açılış törenine Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Metin Ok, Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Öğretim Üyesi Dr. Muzaffer Şenveli, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Burhan Deniz, İŞKUR Müdürü Emrullah Narin ve çok sayıda işadamı katıldı.

Almanya’da uzun yıllar otomotiv sektöründe deneyim kazanan Fahri Aslan, bakım, yağ, akü lastik jant ve elektrik gibi alanlarda elde ettiği deneyimini Bandırmalı araç sahiplerinin hizmetine sunacak.

Yaptıkları yatırım ve otomotiv sektörüne kazandırdıkları yenilikler konusunda da bilgi veren Aslan, “Almanya’da 40 yıla yakın bir süredir otomotiv sektöründe hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Oradaki faaliyetlerimizi oğlum devam ettiriyor. Bandırma’da oto servisi alanında büyük bir boşluk olduğunu görerek o boşluğu doldurmak için yatırım yaptık. Oto Pratik Türkiye’de 74 noktada servis hizmeti veriyor. Oto Pratikle ekonomik ve hızlı servis anlayışını, garantili, güvenilir ve kurumsal bir şekilde Bandırmalılarla buluşturduk “dedi

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.