ARITAŞ VE PAKSAN’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

ARITAŞ VE PAKSAN’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

ABONE OL
6 Mayıs 2023 11:24
ARITAŞ VE PAKSAN’A TEŞEKKÜR PLAKETİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan, beraberinde Şube Müdürü Burak Ata, Bandırma Mesleki Ve Teknik Anadolu Okul Müdürü Şefik Açar ve Metal Teknolojisi Alan Şefi Recep Saltık olduğu halde, deprem bölgesinde kullanılmak üzere Bandırma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin metal işleri ve gemi yapımı atölyelerinde çadır sobaların üretimine destek veren kuruluşlara ziyaret gerçekleştirdi.

ARITAŞ ve PAKSAN firmalarına teşekkür Plaketi takdiminde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü, Bandırma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Makine Atölyesinde üretilen maket top arabasını da kendilerine hediye etti. ARITAŞ firması adına Satın Alma Müdürü Onur Ergin ve Paksan Firması adına ortaklardan Yavuz Gönülal plaket ve hediyeleri teslim aldılar.

Takdim esnasında kısa bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mutlu Aslan: “Asrın felaketinde ülke olarak tek yürek olduk. Birlikte yaralarımızı sarmaya çalıştık. Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizler de deprem bölgesindeki vatandaşlarımızın acil ihtiyaçlarından olan ısınma sorununa çözüm bulmak için Bandırma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizin atölyelerinde soba üretimi gerçekleştirdik. Üretilen sobaların yapımında verdiğiniz desteğe teşekkür eder, iş hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim.” İfadelerine yer verdi.
Her iki firma yetkilileri de “Yapılan çalışmalardan onur ve gurur duyduklarını, bundan sonra da eğitim camiasının yanında olmaya devam edeceklerini” dile getirdiler.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.