Araç Kiralamanın En Avantajlı Hali Carvento’da - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

Araç Kiralamanın En Avantajlı Hali Carvento’da

Bu haber 26 Şubat 2022 - 9:12 'de eklendi ve 1.119 kez görüntülendi.

Araç kiralama sezonu genellikle yaz olarak bilinmesine karşın aslında araç kiralama hizmetlerine en çok kış mevsiminde ihtiyaç duyulur. Son yıllarda giderek ön plana çıkan kış turizmi, kış aylarında araç kiralama hizmetlerinde olan talebin artma nedenlerindendir. Kış aylarında kayak tatili yapmak ya da kaplıcaların keyfini sürmek isteyen kişilerin tatil planlaması sırasında ilk adımı araç kiralamaktır. Böylece zorlu hava şartlarının tatil keyiflerine gölge düşürmesini engellemiş olurlar. Carvento kış turizmi kapsamında araç kiralama hizmeti almak isteyen kişilerin yanı sıra farklı ihtiyaçları olan şahıs ve işletmelere de farklı alternatifler sunar.

 

Filo kiralama farklı ölçeklerdeki işletmelerin en çok tercih ettiği araç kiralama hizmetlerinin başında gelir. Filo araç kiralama hizmetlerinden yararlanan işletmeler, toplu araç ihtiyaçlarını satın alma yoluyla giderme zorunluluğundan kurtulurlar. Bu hizmet kapsamında filo araç kiralama hizmeti veren firmalarda belirli bir zaman için, belirli bir ücret karşılığında ve ihtiyaçlarına en uygun araçları kiralama imkanını elde ederler. İstanbul filo kiralama hizmetlerinin en çok talep gördüğü şehirlerden biridir. Bununla birlikte filo araç kiralama fiyatları İstanbul ve diğer illerimizde farklı etkenlere göre belirlenir.

 

Filo araç kiralama temelde bir outsource uygulamasıdır. İşletmeler filo araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak maliyetlerini düşürürler. Bu sayede işletme öz kaynaklarını işlerini büyütmelerini sağlayacak yatırımlara yönlendirerek çok daha efektif bir şekilde kullanabilirler.

 

Carvento filo araç kiralama hizmeti almak isteyen işletmelere hızlı, kaliteli, uygun fiyatlı ve güvenilir alternatifler sunar. Böylece işletmeler serbest piyasada da dahil oldukları rekabet ortamında faaliyetlerini kesintisiz bir şekilde sürdürebilirler. Yüklü nakit çıkışı yaparak araç satın almak yerine daha avantajlı kabul edilen araç kiralama imkanını değerlendirmiş olurlar. Son derece karlı bir hizmet olarak kabul edilen Carvento filo araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak işletme kaynaklarını koruyabilir, kredibilitelerini güçlü tutabilir ve likiditelerini farklı yatırımlara yönlendirebilirler.

 

Filo araç kiralama hizmetlerinden yararlanmanın sağladığı diğer bir avantaj, kiralanan araçlarla ilgili her tür takibin filo araç kiralama hizmeti veren firma tarafından yerine getirilmesidir. Bu sayede işletmeler bu süreçleri takip etmek için gereken iş gücünden tasarruf edebilirler. Ayrıca kiralanan araçların yakıt masraflarının tamamının giderleştirilebilmesiyle vergi avantajlarını da ikiye katlayabilirler.

 

Carvento, araç kiralama hizmetinden yararlanan müşterilerine araç kiralama süresi boyunca kaliteli ve kapsamlı hizmetler sunan, sektöründe lider bir markadır. Aynı zamanda  Türkiye genelinde anlaşmalı olduğu 360 servis noktası ile müşterilerine üst düzey hizmet verir. 7/24 Assistance hizmeti ile ihtiyaç duydukları her an müşterilerine destek sağlar, anlaşmalı lastik servislerinde lastik depolama ve lastik değişim hizmetleri sunar.

 

Filo Araç Kiralama Avantajları

 

Filo araç kiralama, bu hizmetten yararlanmayı tercih eden işletmeler için birçok avantaj barındırır. Bu sayede giderek daha çok sayıda işletme filo araç kiralama hizmetini kullanmaktadır. Filo araç kiralama hizmetlerinin en önemli avantajı, işletmeler açısından araç satın almaya göre çok daha uygun maliyetli olmasıdır. İşletmeler Carvento filo araç kiralama hizmeti sayesinde; kullanılan araçların bakımı, vergisi, sigortası, evrak işleri ve zaman ve para harcamayı gerektiren birçok detayı ile uğraşma yükümlülüğünden kurtulurlar.

 

İşletmeler satın aldıkları araçların ÖTV ve KDV miktarını gelir vergisinden, ÖTV ve KDV ile ilgili işlemlerden sonra kalan miktarı da  vergi matrahından amortisman olarak 5 yıllık sürede düşebilirler. Ancak satın aldıkları araçların kasko, yedek parça, bakım onarım gibi harcamalarını gider olarak gösteremezler. Filo araç kiralama işleminden sonraki muhasebeleştirme süreci, araç satın alımından sonraki muhasebeleştirme sürecinden farklıdır. Ayrıca şirketler açısından birçok farklı avantaj barındırır.

 

Filo araç kiralama hizmeti alan işletmeler, kiralama faturasındaki KDV miktarını indirilecek KDV hesabına ekleyip muhasebeleştirebilirler.  Ayrıca filo kiralama hizmetine dahil olan araç ya da araçların faturalarındaki KDV miktarıyla ilgili işlemler yapıldıktan sonra kalan meblağ gider olarak gösterilebilir.

 

Filo araç kiralama hizmeti süresince kasko, sigorta, yedek parça, bakım ve onarım giderleri Carvento tarafından karşılanır. Böylece işletmeler bu maliyetleri karşılama yükümlülüğünden kurtulurlar. Bununla birlikte filo araç kiralama hizmetine dahil olan araçlar için yapılan yakıt harcamaları işletmeler tarafından gider olarak gösterilebilir.

 

Carvento: Sektörünün Öncü İsmi 

 

Carvento; araç kiralama sektöründeki faaliyetlerine başladığı günden bu yana giderek artan bir müşteri memnuniyet oranına sahiptir. Bunun en önemli nedeni, her zaman için en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlarla sunmaya ve hizmet kalitesini sürekli daha ileri noktalara taşımaya odaklanmasıdır.

 

Carvento’dan kiralanan araçlar için geçerli olan kiralama fiyatı ve rezervasyon onayı, başlangıçta anlaşılan koşullara göre verilir. Bu koşullarda talep edilen değişikliklerin; aracın rezervasyonu olması ya da bakım kilometresinin gelmesi gibi operasyonel nedenlerle karşılanamaması söz konusu olabilir. Değişiklik talebi kabul edilmekle birlikte başlangıçta yapılan fiyat hesaplaması değişebileceğinden ek ücret ödenmesi gerekliliği ortaya çıkabilir. Kiralama süresinin uzatılması talebi ilk uzatma için telefon ile alınır, ücret mail order yoluyla tahsil edilir. Ancak,  devam eden uzatma taleplerinde aracın Carvento ofislerinden birine getirilmesi ve kontrol ettirilmesi talep edilir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

casino siteleri slot siteleri
fotos de mujeres hermosas en la playasister in law saves my marriagejulia osten viral video

pet shopKedi mamasıKöpek maması