BABASININ İZİNDEN İLERLİYOR - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

BABASININ İZİNDEN İLERLİYOR

Bu haber 16 Ekim 2020 - 14:55 'de eklendi ve 3.123 kez görüntülendi.

Kick Boks Federasyonunun 2020 yılı Faaliyet Programında yer alan “Siyah Kuşak 1. 2. 3. 4. ve 5. DAN Sınavları “17 Ekim 2020 tarihinde Çanakkale GSİM Anafartalar Spor Salonunda yapılacak. Bu sınavlarda Bandırma Altın Yumruk Kulübü ve Kick Boks Milli Takım antrenörü Hakan İtmiş’e komisyon üyesi olarak görev verildi.

Pandemi kuralları çerçevesinde yapılacak sınavlarda sosyal mesafeye uyulacak. Tüm sporcuların girişte ateş ölçümleri yapılacak. Sınav alanına maskesiz girilmeyecektir ve sınava girecekler dışında kimse kabul edilmeyecek.

Kendisine verilen bu görev için mutlu olduğunu belirten Hakan İtmiş “Federasyon Başkanı Salim Kayıcı’ya güveni için teşekkür ederim. Bu sınavlara Altın Yumruk Kulübü olarak Seymen Yiğit İtmiş, Cansu Boylaz, Oğuz Efe Çelikçi, Kerim Yıldırım ve Berke İnat olmak üzere 5 sporcu ile katılacağız. Tüm sporcularımız ile bu sınavlara oldukça iddialı bir şekilde hazırlandık. Başarılı olacağımıza yürekten inanıyorum. Hem ben hem de kulübümüz yıllardan bu yana Bandırmalı gençlere faydalı olma adına emek harcıyoruz. Bu doğrultuda birçok sporcuyu spor ahlakı öncülüğünde Milli takımlara kazandırdık. Gerçekten çok özverili çalıştık. Bandırma’da hak ettiğimiz değeri görmenin sevincini tüm sporcularımla beraber yaşıyoruz. Oğlum Seymen Yiğit İtmiş’te siyah kuşak 2 Dan’dan sınavlara girerek benim karşımda ter dökecek. Hem antrenörü hem de babası olarak bu gururu yaşayacağım. “Dedi.

 

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.