ALTIN YUMRUK KULÜBÜ AVRUPA KİCK BOKS KUPASINA KATILIYOR - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

ALTIN YUMRUK KULÜBÜ AVRUPA KİCK BOKS KUPASINA KATILIYOR

Bu haber 05 Nisan 2021 - 10:09 'de eklendi ve 1.310 kez görüntülendi.

08-11 Nisan 2021 tarihleri arasında Antalya’ da yapılacak olan 6. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası müsabakalarına Bandırma’dan Altın Yumruk Kulübü 3 sporcu 1 antrenör ile katılıyor.

Altın Yumruk Kulüp antrenörü Hakan İtmiş müsabakalara çok kısa zamanda hazırlandıklarını belirterek  “Sporcularımız Cansu Boylaz, Doğa Dikmen ve ben Bandırma’yı temsil edeceğiz. Ben uzun yıllardır müsabaka yapmıyorum. Ancak bu turnuva ile  sahalara dönüyorum. Bu yıl Avrupa kupasında kendimi denemek istiyorum bu müsabakada hem sporcu hemde Antrenör olarak görev yapacağım. Yıllardan bu yana Kick Boksu herkese öğretim, Dünya şampiyonu çıkarmayı başardım. şimdi kısa bir sürede hazırlansamda kendimi denemek istiyorum. Bu kararı menajerimiz Alpaslan Boylaz ile aldık. Maç ve kondisyon eksiğim var.

bu turnuvaya katılma sürecinde bizlere maddi ve manevi destek olan Zaza Oto Galeri Yönetim Kurulu Başkanı fatih Bükey ve Şirket Genel müdürü Şener Dursun’a teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

 

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.