ALTIN YUMRUK AVRASYA ŞAMPİYONASINA KATILIYOR - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

ALTIN YUMRUK AVRASYA ŞAMPİYONASINA KATILIYOR

Bu haber 18 Kasım 2021 - 10:47 'de eklendi ve 1.158 kez görüntülendi.

Bursa’da gerçekleştirilecek Uluslararası Alpagut açık Avrasya şampiyonasında Bandırma’yı Altın Yumruk Kulübü temsil edecek. İlk kez gerçekleştirilecek olan şampiyona 5 branştan oluşacak.

Altın Yumruk Kick Boks Kulübü Başkanı Hakan itmiş müsabakalar hakkında yaptığı açıklamada “Bu çok güzel bir branş. Dünya tanıyor. Türkiye’de ilk kez yapılacak oluşu çok ses getirecek. Turnuvaya yaklaşık 800 sporcunun katılacağını ön görüyoruz. Dünya’nın her ülkesinden katılmak için başvuru oluyor. bizde Altın Yumruk Kick Boks Kulübü olarak bu federasyonun bir parçasıyız. sporcularımız ilk kez böyle bir turnuvaya katılacakları için oldukça heyecanlı ve mutlular. Turnuvada 2  hakemimiz görev yapacak. Kulübümüzden Seda Bör ve Tahir Kıvanç Özdemir, Sinan Yanmaz’ın kafile başkanı olduğu ekibimiz ise hakan İtmiş, Kerim Yıldırım, Batuhan Bagana, Ahmet Yıldırım
Ömer Faruk Yücel, Batıkan Yanmaz, Babur Tolipov, Uğur Akay, Yusuf Özkarasu, Doğa Dikmen, Nurgül Güleç, Azra Çetin,, Toprak Doğan, Belinay Bereket ve Duru Arıcı’dan oluşuyor.

Bu turnuva bizim için çok önemli ve de gurur verici,  çünkü bu Müsabakalarda  kullanılan teknikler eski Türkçe olacak. Bize has yani kendi vatanımıza ait bu konuda da gururluyum.  Altın Yumruk Kick Boks Kulübü olarak her gün yeniliklere devam ediyoruz.  Bandırma’da şimdiye kadar 2 profesyonel gala yaptık. 1 amatör ligi Bandırma’da yapan tek yetkili kulüp biz olduk. Ve de Kick Boks Federasyon yetkisine sahip tek kişiyim benim.  Bizim amacımız Bandırma’ya hizmet ederek  gençlerin yanında olmak ve gençleri sigara alkolden uzak tutmaktır. ” Dedi.

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.