ALİ TAYLAN ÖZTAYLAN BÖLGE BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA KATILDI

ALİ TAYLAN ÖZTAYLAN BÖLGE BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA KATILDI

ABONE OL
7 Aralık 2023 10:45
ALİ TAYLAN ÖZTAYLAN BÖLGE BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA KATILDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Ak Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan 2 önemli toplantı da hazır bulundu. Katıldığı toplantılar hakkında bilgilendirmelerde bulunan Ak Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan ”  Meclis Başkanımız Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Beyefendi ve muhterem eşleri Prof. Dr. Sevgi Kurtulmuş Hanımefendinin davetleriyle bu sabah bir araya geldik. Tecrübelerinden istifade etme imkanı bulduğumuz toplantıda,  İsrail’in Gazze’de yaptığı katliam, Türkiye Yüzyılı perspektifi, uluslararası gelişmeler ve Meclis çalışmalarımız üzerine geniş bir değerlendirme yapma fırsatı yakaladık.
Diğer toplantımız da, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Abdülkadir Uraloğlu Beyefendi riyasetinde gerçekleştirilen Marmara Bölgesi Milletvekilleri ile Bilgilendirme Toplantısıydı. Marmara Bölgesi de bulunan illere dair ulaşım ve altyapı alanındaki mevcut çalışmalar ve önümüzdeki süreçte gerçekleştirilecek projeler üzerine bilgiler aldık.
Hem Sayın Meclis Başkanımıza hem de Sayın Bakanımıza nazik kabulleri ve önemli değerlendirmeleri adına teşekkürlerimi arz ederim.” Dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.