ALGÜL : BANDIRMA ESNAFINA YENİ BİR SANAYİ KAZANDIRMAK İÇİN OYLARINIZA TALİBİM

ALGÜL : BANDIRMA ESNAFINA YENİ BİR SANAYİ KAZANDIRMAK İÇİN OYLARINIZA TALİBİM

ABONE OL
1 Mayıs 2023 18:57
ALGÜL : BANDIRMA ESNAFINA YENİ BİR SANAYİ KAZANDIRMAK İÇİN OYLARINIZA TALİBİM
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MHP Balıkesir 2. Sıra Milletvekili Adayı Harun Algül beraberinde MHP Balıkesir 6. Sıra Milletvekili Adayı Abdullah Sarbay ile Bandırma Küçük Sanayi Sitesi’ndeki esnafları ziyaret etti. Yıllardır Bandırma’ya yeni bir Küçük Sanayi Sitesi kazandırarak dar bir alana sıkışan Bandırma Sanayisi’ni daha modern ve ferah işyerlerine kavuşturmak için uğraştığını ifade eden Algül, sanayi esnafının yoğun desteğini hissettiğini ve bu destekle 14 Mayıs’ta muvaffak olduklarında bu kez yeni bir sanayi müjdesiyle esnafın karşısına geleceğini belirtti.

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oyların Recep Tayyip Erdoğan’a, meclis milletvekilliği seçimlerinde ise Milliyetçi Hareket Partisi’ne verilmesi çağrısında bulunan Algül, “Bugün 1 Mayıs İşçi Bayramı’nda Bandırma’da sanayinin adeta kalbi olan Küçük Sanayi Sitemiz’deki esnaflarımızı ve işçi kardeşlerimizi ziyaret ediyoruz. Onlar beni zaten tanıyorlar. Yıllardır dar bir alanda sıkışan, yerel yönetimden hizmet alamayan, dükkan büyüklüklerinin ve sayılarının yetersiz kaldığı bir Sanayi Sitesi’nde esnaflık yapan kardeşlerimizi hiçbir zaman unutmayacağız. İnşallah onların, ailelerinin ve tüm Balıkesirli kardeşlerimizin oyları ile 14 Mayıs’ta Milliyetçi Hareket Partisi’nin, üç hilalin mührünü Balıkesir’e vuracağız ve artık uzun yıllar sonra Bandırma’mızın, Erdek’imizin, Gönen’imizin, Marmara’mızın Ankara’da temsil edileceği, dertlerini dert edineceği, sorunlarına çözüm getireceği vekilleri olacak” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.