ALEV SAVAŞÇILARINA BİR ALKIŞ! - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

ALEV SAVAŞÇILARINA BİR ALKIŞ!

Bu haber 29 Ağustos 2014 - 23:59 'de eklendi ve 2.802 kez görüntülendi.

Bandırma 29 Ağustos gününe alevlerle uyandı. İlk önce Eski Cumartesi Pazarı’nda sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı başlayan yangın bir anda Bandırma’nın bir çok noktasından rahatça görülebilecek bir şekilde gökyüzünü siyah dumanlarla kapladı. Kimileri geciktiler dese de, kimileri çeşitli kusurlarını görse de Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İtfaiye ekipleri pazar yerindeki yangını büyük bir uğraş ve özveri sonucu söndürdüler.

Daha pazar yerindeki yangının yorgunluğu bitmemişti ki, ikinci alarm Bandırma’nın artık yanması ile klasikleşmiş şehir çöplüğünden geldi. Bu kez alev savaşçılarının adresi çöplük yangını oldu. Çöplükteki yangın uzun saatler sonucu hafiflese de halen daha yanmaya devam ederken, bu kez üçüncü bir yangın ihbarı Erdek yolu üzerindeki Eski Askeri Çamlık’tan geldi. İtfaiye ekipleri, Orman İşletme, diğer yardımcı ekipler bu kez dinlenmeden ara vermeden buradaki yangını söndürme çabasına girişti.

Sabah saatlerinde alevlerle güne uyanan itfaiyecilerimiz, gecenin karanlığı çöktüğünde halen daha alevlerle mücadele ediyordu. Yanlışları olabilir, eksikleri olabilir, geç kalmış olabilirler, her şey olabilir ama bu yoğun tempoda, cansiperhane mücadelede bir alkışı çoktan hak ediyorlar bence. Ya sizce….

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .