AKIN:  KUVAYI MİLLİYE’NİN BAŞKENTİ “KILIÇDAROĞLU” DEDİ

AKIN: KUVAYI MİLLİYE’NİN BAŞKENTİ “KILIÇDAROĞLU” DEDİ

ABONE OL
16 Mayıs 2023 17:01
AKIN:  KUVAYI MİLLİYE’NİN BAŞKENTİ “KILIÇDAROĞLU” DEDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL
  • CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Kuvayı Milliye’nin Başkenti Balıkesir’de 431 bini aşkın oyla birinci yapan hemşehrilerine teşekkür etti. “İlk tur bitti, sandıktan değişim mesajı çıktı” diyen Ahmet Akın, “İkinci turda Balıkesir’de sandıkları patlatacak, oylar Kemal Kılıçdaroğlu’na akacak” diye konuştu.
  • CHP’li Akın, ülkemizdeki tüm zorlukları yenme ve mücadele etme gayretimizi Çanakkale Kahramanı Koca Seyit’ten alıyoruz. Sırtlandığı top mermisiyle bir milletin zaferine giden yolu açan Koca Seyit gibi biz de aynı gayretle ülkemizi sırtladık. Zafere ulaşacağız!” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, sandık sonuçlarını değerlendirdi. “Tayyip Erdoğan” kaybetti diyen CHP’li Ahmet Akın, “İlk tur bitti. Kuvayı Milliye’nin başkenti Balıkesir 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu ilk turda Balıkesir’de birinci yaptı. Hemşehrilerime yürekten teşekkür ediyorum. Hiç kimse şüphe etmesin, umutsuzluğa kapılmasın. Kazanacağız” diye konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi’ni ve Balıkesir’i Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil edecek Balıkesir Milletvekillerini kutlayan CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Balıkesir’in tüm sorunlarını çözmek için tüm gayretleriyle Meclis’te büyük bir özveri göstererek çalışacaklarına inandığını söyledi.

CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINDA BALIKESİR’İN İSTİKLAL MADALYASI OLACAK!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Balıkesir’e her geldiğinde İstiklal Madalyası sözü verdiğini anımsattı. “Balıkesir hakkını alacak. Ve Yiğit Balıkesirliler çoktan hak ettiği İstiklal Madalyası’na kavuşacak. Kemal Bey sözünden dönmez. Biz tüm zorluklara rağmen, ülkemize sevgiyi, barışı, adaleti, kardeşliği, liyakati hakim kılma gayretimizi Çanakkale Kahramanı Koca Seyit’ten alıyoruz. Değil mi ki Koca Seyit o top mermisini sırtladı ve bir milletin zaferine giden yolu açtı! Biz de aynı gayretle ülkemizi sırtladık. Zafere ulaşacağız. Hiç kuşkunuz olmasın.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.