AKADEMİ’DEN SPORCULARI İÇİN SEMİNER - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

AKADEMİ’DEN SPORCULARI İÇİN SEMİNER

Bu haber 23 Kasım 2020 - 16:57 'de eklendi ve 2.678 kez görüntülendi.

Bandırma Akademi Dövüş Sanatları GSK haftasonu seminer düzenledi. Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonuna bağlı World Kyokushin Budokai (WKB) Türkiye başkanı Gökhan Bahadır Ödemiş’in verdiği seminer çok verimli geçti. Seminerin ardından WKB Bandırma Dojo Temsilciliği Akademi Spor Kulübü Milli Sporcusu olan Aysima Ersin’e verilmiştir. Ayrıca Kulüp antrenörü Shihan Sermet Ulufer ve Kulüp Başkan Yardımcısı Zeynep Ersin’e de çözüm ortaklığı verilmiştir.

Bandırma Akademi Dövüş Sanatları GSK’nın salonunda gerçekleştirilen seminere katılım yüksekti. WKB’nin pandemi sürecinde düzenlediği üçüncü seminer Bandırma’da gerçekleştirildi. Wushu Federasyonu Teknik Kurul Başkan Yardımcısı ve WKB Türkiye Başkanı Gökhan Bahadır Ödemiş; “WKB olarak dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu pandemi sürecinde sporcularımızla ve kulüplerimizle birlikteliğimizi pekiştirmek için düzenlediğimiz seminerlerin üçüncüsünü de Bandırma da düzenledik. İlginin ve katılımın yüksek olduğu seminerlerimiz bizim açımızdan da oldukça verimli geçti. Ülkemizde sporcularımızı geliştirmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. İçinde bulunduğumuz kurallar çerçevesinde seminer ve kamplarımızı kulüplerimizle iletişim içerisinde gerçekleştireceğiz. Bizleri misafirperverlikleriyle karşılayan ve ağırlayan Ersin ailesine, seminerimize katılım gösteren tüm sporcularımıza ve değerli ailelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Akademi Dövüş Sanatları GSK Başkanı Mehmet Ersin ise yaptıkları tüm çalışmaların çocuklarının yani kulüp sporcularının gelişimine katkı sunacağı düşüncesiyle yapıldığını söyledi. Mehmet Ersin; “Federasyonumuzun ve WKB Türkiye Başkanımız Gökhan Bahadır Ödemiş hocamızın gerçekleştirdiği seminerlerine katılmanın sporcularımıza olumlu etkilerini görmekten dolayı mutluluk duyuyorum. Çünkü kulübümüzü açtığımız günden bugüne kadar tek amacımız çocuklarımızın kendilerini geliştirmeleri. İstiyoruz ki çocuklarımız bilgi edinerek içinde yaşadığı topluma, ülkemize ve dünyaya faydalı insanlar olmalarıdır. İlk günden itibaren bu hedefimiz hiç değişmedi. Bandırma’ya gelerek kulübümüzde böyle güzel bir seminer gerçekleştirdikleri için başta Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonuna ve WKB Türkiye Başkanımız Gökhan Bahadır Ödemiş hocamıza çok teşekkür ediyoruz. Birlikte çok güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Yaptığımız tüm çalışmalar ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın donanımlı olmaları için” dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.