AK PARTİ'DE İLÇE KONGRELERİ BAŞLIYOR - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

AK PARTİ’DE İLÇE KONGRELERİ BAŞLIYOR

Bu haber 18 Eylül 2020 - 9:09 'de eklendi ve 1.565 kez görüntülendi.

 

Geride bıraktığımız Mart ayında yapılması planlanan ancak pandemi süreciyle ertelenen AK Parti İlçe kongreleri, Cumartesi günü yapılacak Gömeç ve Ayvalık kongreleri ile başlıyor.

AK Parti İlçe Kongrelerine bu hafta sonu yapacağı Gömeç, Ayvalık, Sındırgı, Bigadiç ilçe kongreleri ile başlıyor. Geçtiğimiz Mart ayında yapılması planlanan ancak covid-19 pandemisi nedeniyle alınan tedbirler kapsamında ertelenen ilçe kongreleri, 19 Eylül’de Gömeç ve Ayvalık kongreleri ile başlayıp 18 Ekim’de yapılacak Altıeylül İlçe kongresi ile tamamlanacak.

İlçelerin kongrelere hazır olduklarını belirten İl Başkanı Ekrem Başaran, kongrelerin, birlik ve beraberlik içerisinde 2023’e doğru giden ülkemiz açısından bir gövde gösterisi olacağını söyledi. İl Başkanı Başaran, “Kongreler, siyasi partilerin kendilerini tanımladığı ve yeniden hatırladığı yerlerdir. 18 yıllık AK Parti iktidarında teşkilatlarımızda çalışmış emek vermiş, ter dökmüş milletvekilinden mahalle temsilcisine, ilçe belediye başkanından parti üyelerine kadar herkesi onurlandıracağımız, birlik ve beraberliğimizi sağlamlaştıracağımız bir kongre süreci geçirmeyi planlıyoruz” diye konuştu.

Başaran, kongrelerde pandemi süreciyle ilgili her türlü önlemi aldıklarını söyleyerek “Kongrelerimizi kapalı salonlar yerine spor sahaları, kapalı pazar yerleri gibi açık alanlarda her türlü önlemi alarak yapacağız. ‘Maske, mesafe ve temizlik’ kurallarına titizlikle dikkat edeceğiz ve bu anlamda gerekli önlemlerimizi alacağız. Hem dava arkadaşlarımızın hem de katılımcıların sağlığı şu an birinci önceliğimiz” dedi.

AK Parti Balıkesir İlçe Kongre takvimi şöyle:

19 Eylül 2020 Gömeç ve Ayvalık

20 Eylül 2020 Sındırgı ve Bigadiç

25 Eylül 2020 Kepsut ve Dursunbey

26 Eylül 2020 Manyas ve Gönen

27 Eylül 2020 Edremit ve Karesi

3 Ekim 2020 Erdek ve Bandırma

4 Ekim 2020 Marmara

10 Ekim 2020 Susurluk ve Savaştepe

11 Ekim 2020 Havran ve Burhaniye

17 Ekim 2020 Balya ve İvrindi

18 Ekim 2020 Altıeylül

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.