AK PARTİ TEŞKİLATINDAN ANKARA ÇIKARMASI - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

AK PARTİ TEŞKİLATINDAN ANKARA ÇIKARMASI

Bu haber 12 Şubat 2020 - 20:02 'de eklendi ve 1.010 kez görüntülendi.

Ak Parti Bandırma İlçe Teşkilatı yönetimi Başkan Mehmet Doğan öncülüğünde Ankara çıkarması yaptı. Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis üyesi Zeynep Özgün, ilçe yönetim kurulu üyeleri, gençlik kollarından oluşan yaklaşık 30 kişilik bir grupla gün boyu Ankara’da temaslarda bulunan Ak Parti Bandırma İlçe teşkilatı kafilesi meclis grubunda konuşma yapan Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Kurucu Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasını da izledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile konuşmasının ardından görüşen Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan,  Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tesbih hediye ederek Bandırma ‘nın selamlarını iletti. Grup toplantısının ardından Eski Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ve Balıkesir Milletvekillerini ziyaret eden Ak Parti heyeti ardından Bandırma ‘ya döndü.

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan ‘ın Ankara temaslarında ilçenin ihtiyaçları ve duran projeler konusunda görüşmeler de bulunduğu, detaylar hakkında hafta içerisinde basına bilgilendirmede bulunacağı öğrenildi.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.