AK PARTİ BALIKESİR İL KONGRE TARİHİ 10 ŞUBAT - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

AK PARTİ BALIKESİR İL KONGRE TARİHİ 10 ŞUBAT

Bu haber 21 Ocak 2021 - 15:09 'de eklendi ve 3.079 kez görüntülendi.

AK Parti İlçe kongrelerini ve ardından AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam’ın katılımlarıyla İl Kadın Kolları kongresini tamamlayan AK Parti Balıkesir teşkilatında il kongresi için tarih netleşti. AK Parti İl kongresi 10 Şubat Çarşamba günü yapılacaktır. AK Parti Balıkesir İl Kongresinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan da video konferans yoluyla katılacaktır.

Halkın Sesine Kulak Vereceğimiz Bir Ekip Oluşturmak Hedefimiz

AK Parti İl Teşkilatında 7. Olağan Kongre heyecanının yaşandığı bugünlerde İl Başkanı Ekrem Başaran yazılı bir basın açıklamasında bulundu. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kongre süreci ile ilgili en önemli talimatlarından biri olan halkın sesine kulak verilmesi, hissiyatlarının dinlenmesi ile bir ekip oluşturulması düsturuna uyacaklarını dile getiren Başaran; “19 yıllık tecrübemizi yansıtacağımız, 19 yıl boyunca AK Partimize emek vermiş, gayret etmiş arkadaşlarımızı bu çatının altında, siyasal yapım sürecinin içinde tutacağımız aynı zamanda kadın ve gençlerimize daha fazla alan açacağımız bir süreç yürüteceğiz.

Pandemi atakları nedeniyle uzayan İlçe ve İl Kadın Kolları Kongrelerini tamamladık. Çok şükür bu süreç ne bir sıkıntı ne de sağlık problemi yaşanmadan tamamlandı. Şimdi partimizi 2023 seçimlerine taşıyacak kadroların hassas, ince ve geniş bir istişareyle oluşturulması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yine 2023 seçimlerine hazırlanırken gelen yeni seçmenin beklentilerinden, değişen beklentilere her alanda milletin sesine kulak vereceğimiz bir ekip oluşturacağız” diyen İl Başkanı Başaran; Teşkilatlarda görev yapmış, mevcut görevde olan ve son olarak yeni görev almak isteyen herkesi İl Başkanlığına başvuruda bulunmaya davet etti.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.