AK PARTİ 8. YAŞIMIZI KUTLADI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

AK PARTİ 8. YAŞIMIZI KUTLADI

Bu haber 23 Eylül 2021 - 12:21 'de eklendi ve 363 kez görüntülendi.

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, Yönetim Kurulu Üyeleri Yavuz Kılıç, Halil Özümüt ve Barış Bilici Bandırma Şehir Medyayı ziyaret ederek 8. yaşımızı kutladılar. Şehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi İbrahim Aldemir, Genel Yayın Yönetmeni Ali Osman Ata ve Haber Müdürü Cemal Vural Atabey ile bir araya gelen Ak Parti Heyeti yerel medyanın önemine dikkat çektiler.

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan yerel medyanın bir kent için olmazsa olmazlarından biri olduğunu söyleyerek “Bir kentte yerel medya ne kadar güçlü ise o kentte o kadar güçlü olur. Bu çerçevede Şehir Gazetesi Bandırma yerel medyasının güçlü kuruluşlarından biri. Tarafsız ve objektif haberleriyle Bandırma’da 8. senelerini doldurdular. Yerelde gazeteciliğinin ne kadar zor şartlarda yürütülmeye çalışıldığını biliyoruz. O yüzden hiç ara vermeden  8 seneden bu yana haberciliğe devam eden gazetesini çıkaran İmtiyaz sahibi İbrahim Aldemir nezdinde Şehir Gazetesi çalışanlarını kutluyorum” Dedi.

Ak Parti heyetinin nazik ziyaretleri dolayısıyla Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan’a teşekkür eden Şehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi İbrahim Aldemir, yerel gazetelerin sorunlarını Başkan Mehmet Doğan’a iletti.

&nbps

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.