AK KADINLAR OLARAK FARKINDALIK YARATACAĞIZ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

AK KADINLAR OLARAK FARKINDALIK YARATACAĞIZ

Bu haber 08 Ocak 2021 - 8:38 'de eklendi ve 2.579 kez görüntülendi.

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Oya Yücel, Ak Kadınlar olarak Bandırma’da farkındalık yaratmak istiyoruz dedi.
Geçmiş dönemde Ak Parti Kadın Kolları olarak güzel ve başarılı çalışmalara imza atıldığını belirten Oya Yücel “Bize verilen bu bayrağı daha da yukarı yerlere taşımak adına var gücümüzle çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Kadın Kollarımızın yeni yönetimini oluşturduk. Hafta içinde yapacağımız toplantıda da yürütme kurulumuz belli olacak. Pandemi dolayısıyla bu toplantımızı sosyal medya üzerinden gerçekleştireceğiz.
Bu dönem kadınlarla ilgili olarak yepyeni köklü projeler ile halkın karşısında olacağız. Bandırma bilindiği üzere yeşile hasret kalmış bir kent oldu. Bu eksikliği giderme adına şiddet gören kadınlar anısına hatıra ormanı kuracağız. Ak Kadınlar olarak çevre kirliliğine dikkat çekmek istiyoruz. Bunun için Üniversite ve Hastane çevresinde geniş katılımlı bir çevre temizliği kampanyası başlatacağız. Sıfır atık projemizde sırada bekliyor. Günü geldikçe yeni projeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.”
Son bir yıl içinde 300 kadını cinayetine kurban verdiklerini söyleyen Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Oya Yücel “Bunu kabul etmemiz mümkün değil. Kadın cinayetlerini işleyenlerinde anneleri, bacıları var. Bu konuda son zamanlarda televizyonlarda artan mafya dizilerinin etkili olduğunu düşünüyorum. Senaryolarında kadına şiddet ve cinayetler bolca işleniyor. Türk aile yapısının altına adeta dinamit koyuluyor. Birçok genç bu dizilerden etkilenerek ya da özenerek mafyacılık oynamaya kalkıyor. Bu dizilerin bir an önce yayından kaldırılması gerekiyor. “Dedi.
AK PARTİ KADIN KOLLARI’NDA YÖNETİM BELLİ OLDU
Bandırma’da bir süre önce Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığı’na getirilen Oya Yücel, ekibini oluşturdu. Yücel’in açıkladığı ekipte Münire Çebi, Ayşen Can, Birsel Hızlı, Canset Karayılmaz, Deniz Gacal, Burcu Akıncı, Selin Alpat, Ümit Baştaş, Ayça Koca, Figen Önal, Sevil Fırat, Emel Yeşildere, Fatma Hayat, Hülya Çapkın, Dilek Az, Cavidan Doğan Ünsal, Özlem Işık, İlkgül Barutçu, Sevim Nur Sarı, Nilgün Doğan, Yasemin Kurt, Gönül Karabulut Güzel, Ayşegül Yılmaz, Füsun Öztürk, Filiz Varlı, Nagihan Sezgin Kaygısız, Demet Güneş, Kübra Kırcı, Şahzade Karaöz bulunuyor.Ak Parti Bandırma Kadın Kolları Başkanı Oya Yücel yaptığı açıklamada, “Ak Parti Kadın Kolları Başkanımız Lütfiye Selva Çam Hanımefendinin tensipleri ile bir süre önce Ak Parti Bandırma Kadın Kolları Başkanlığı görevine getirildim. Öncelikle başta Cumhurbaşkanımız ve Partimizin Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm Ak Parti camiasına beni bu göreve layık gördükleri için teşekkürlerimi iletiyorum. Bugün itibarıyla Bandırma’da Ak Partimize 2023 yılındaki seçimlerin ve akabindeki yerel seçimlerin kapısını açacak olan çalışmalarımıza ekibimizle birlikte başlıyoruz. Biliyorsunuz ki ülkemizi ve dünyanın tüm ülkelerini etkisi altına alan pandemi nedeniyle belki bir süre ev ziyareti, esnaf ziyareti gibi uygulamalar yapamayacağız ama bu aşamada Ak Kadınlarımızla birlikte Bandırma’yı sokak sokak, ev ev adeta tarayarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bandırma İlçe Başkanlığımızın bir süre önce başlatmış olduğu yerel esnafı destekleyen ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını yine o vatandaşlarımızın ikamet ettiği mahallelerdeki bakkallardan ve yerel esnaftan alan uygulamaya sonsuz destek veriyoruz. Bu uygulamaya Kadın Kollarımızla tüm ekibimiz destek veriyoruz. İnşallah en kısa zamanda ülkemizde aşılamanın başlaması ve ilerleyen günlerde pandeminin son bulması temennilerimiz ile birlikte çalışma tempomuzu her geçen gün arttıracak bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
Cemal ATABEY

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.