AK KADINLAR FİDAN DİKTİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

AK KADINLAR FİDAN DİKTİ

Bu haber 30 Mart 2021 - 14:48 'de eklendi ve 1.718 kez görüntülendi.

Bandırma Ak Parti İlçe Kadın Kolları Orman Haftası nedeniyle hatıra ormanı için fidan dikimi etkinliğinde bulundu. kadın Kolları Başkanı Oya Yücel ve Ak Kadınlar Orman Müdürlüğünün tahsis ettiği alana 100 adet fıstık çamı dikti.

Bu gün burada Bandırmamızın ağaçlandırılmasına katkı adına 100 tane Fıstık çamı ağacını Orman haftası dolayısıyla dikmek üzere toplanmış bulunmaktayız diyen Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Oya Yücel “Ne yazık ki,  pandemi dolayısıyla sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak etkinliği en az sayıda katılımla gerçekleştiriyoruz. Gelecek nesillere daha temiz bir dünya, yaşanabilir bir çevre bırakmak için yeşili korumalı ve çoğaltmalıyız. Bu yüzden sahip olduğumuz ormanlarımızı korurken, kentimize yeni ormanlar kazandırmalıyız.

Bandırma AK Parti Kadın Kolları teşkilatı olarak ülkemizin ve çocuklarımızın yarınlarına ışık tutmak için fidan dikiyoruz ve BİR FİDAN BİN NEFES diyerek halkımızı da bu konuda daha duyarlı olmaya davet ediyoruz. Bu kutsal toprakların emanetçisi olan bizler, vatanımıza ve toprağımıza sahip çıkmalıyız.

Katkısı olan başta Orman işletme müdürümüz sayın Taner NİŞANCI ve ekibine tüm katılanlara teşekkürlerimi sunuyorum. “Dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.