AHMET AKIN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

AHMET AKIN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Bu haber 10 Ocak 2022 - 14:40 'de eklendi ve 366 kez görüntülendi.

CHP Balıkesir milletvekili Ahmet Akın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın açıklaması yayınladı. akın şunları söyledi; Haklarınıza ve basın özgürlüğüne sahip çıkmak adına 61 yıl önce başlayan mücadelenizin yıldönümünde sizi bir kez daha yürekten selamlıyorum. Bugün, siz değerli gazetecilerin onur ve dayanışma günü!

Bin bir zorlukla, mücadele ile emeğinizle ürettiğiniz haber ve yorumlar halkımızın vicdanının sesidir. Milletimizin gözü ve kulağı olarak özgür iradenin ve düşüncenin vazgeçilmez neferlerisiniz. Büyük bir özveri ile zaman ve yer gözetmeden çalışıyor, doğrudan yana durarak adeta ekmeğinizi taştan çıkartıyorsunuz.

Mesleğine, memleketine, ülkesine ve milletine sevdalı, Cumhuriyet’i ve kazanımlarını savunan, ATATÜRK ilke ve devrimlerine sahip çıkan, her gün gerçek demokrasinin olmazsa olmazı olarak haber ve yorumlarını imzalayan, değerli gazetecilerimizin ve fikir emekçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Dayanışma Gününü kutluyor, saygılarımı sunuyorum.

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .