911 ARAMA KURTARMA DERNEĞİNDEN ANLAMLI ZİYARET - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

911 ARAMA KURTARMA DERNEĞİNDEN ANLAMLI ZİYARET

Bu haber 27 Kasım 2020 - 15:11 'de eklendi ve 1.912 kez görüntülendi.

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Bandırma 911 Arama Kurtarma Ekibini makamında ağırladı. 30 Ekim tarihinde İzmir’de meydana gelen depremde arama-kurtarma çalışmalarında yer alana ekibi kentimize gelişlerinde Belediye Meydanında Belediye Personeliyle birlikte karşılayan Başkan Tolga Tosun bugün de Bandırma 911 Dernek Başkanı Mustafa Gürsoy ve Ekip arkadaşlarını Başkanlık Makamında kabul etti.

 Ziyarette İzmir’de arama-kurtarma çalışmalarında gösterdikleri yoğun çabadan dolayı kendilerini tebrik eden Başkan Tolga Tosun, Bandırma Belediyesi olarak afet durumunda daha hızlı bir şekilde organize olabilmek adına yapılması gereken tüm çalışmalarını 911 Arama-Kurtarma Derneğimizle birlikte yürütmeye hazır olduklarını söyledi. Başkan Tolga Tosun: “İzmir’de 30 Ekim tarihinde meydana gelen depremin ardından en hızlı şekilde organize olarak bölgeye hareket eden Bandırma 911 Arama Kurtarma Ekibini ağırlamaktan büyük mutluluk duydum. O zor zamanlarda arama kurtarma çalışmalarında büyük özveri göstererek fark yaratan ekibimizi tekrar kutluyorum. Bizler de Bandırma Belediyesi olarak depreme karşı kentimizde yapmamız gereken çalışmalarımız 911 Derneğimizle birlikte koordineli bir şekilde yürüteceğiz” dedi.

 Öte yandan İzmir’deki depremin ardından bölgede yapılan arama ve kurtarma çalışmaları hakkında bilgi veren Dernek Başkanı Mustafa Gürsoy, kendilerine verdikleri desteklerden dolayı Başkan Tolga Tosun’a teşekkür ederek sözlerine başladı. Gürsoy: “Depremin hemen ardından Başkanımızın da sağladı destekle en acil şekilde İzmir’e hareket ettik. Oradaki çalışmalarda Bandırmamızı en iyi şekilde temsil ederek arama kurtarma çalışmalarında büyük özveri gösterdik. Hatta enkaz altından Ayda Bebeğimizin kurtarılması de yine bizim vardiyamızda bizim katkılarımızla gerçekleşti. Bu nedenle ayrıca mutluyuz. Bundan sonra da kentimizdeki deprem ile ilgili çalışmalarda belediyemizle koordineli bir şekilde üstümüze düşeni yapmaya hazırız” dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.