SANAYİSPOR LİGE İDDİALI HAZIRLANIYOR - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

SANAYİSPOR LİGE İDDİALI HAZIRLANIYOR

Bu haber 21 Eylül 2022 - 10:17 'de eklendi ve 291 kez görüntülendi.

Sanayispor 30 Ekim tarihinde başlayacak olan Süper Amatör ligine yaptığı çalışmalar ile iddialı hazırlanıyor. Sanayi sahasında hazırlıklarına hız veren Sanayispor bu sene ligde şampiyonluğu hedefliyor. Akşam saatlerinde yapılan antrenmanı ziyaret eden Sanayispor Kulübü Başkanı Serkan Marti ve 2. Başkan Bayram Özdemir takıma moral verdi. Antrenman sonrası Bayram Özdemir’in getirdiği bir tepsi baklavayı futbolcular afiyetle yiyerek teşekkür ettiler.

Şehir Gazetesine konuşan Sanayispor Başkanı Serkan Marti, Sanayisporun bir kültür olduğunu belirterek bu sene Sanayispor’un hedeflerin büyük olduğunu söyledi.

Bu sene futbol takımının başına geçen Balıkesir’in başarılı teknik direktörlerinden olan Mecit Uzun “Hazırlıklarımız tüm hızıyla devam ediyor. Futbolcularımızın çalışmalarından memnunum. Süper Amatör Ligde Sanayispor’u en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. İddialı bir kadro oluşturduğumuza inanıyorum. 30 Ekim’de lige Köylüspor maçı ile başlayacağız. İlk maçı kazanarak lige iyi başlamayı istiyoruz.”

Sanayispor’un tüm antrenmanların da bulunmaya gayret gösteren Sanayispor’un 2. Başkanı Bayram Özdemir, genç ve çok dinamik bir takım kurduklarını belirterek “Sanayispor’un çok güçlü bir yönetim kurulu var. Bu yönetim kurulu tüm güçlükleri aşacak kapasitede yöneticilerden oluşuyor. Hedeflerimiz çok yüksek, tabii ki şampiyonluk. Lig başlayıncaya kadar Mecit Hocamızın eksik gördüğü yerlere gerekirse takviye yapacağız.

Sanayispor yarışmacı bir takım hüviyetinde olsa da aynı zamanda yetiştirici bir kulüp olmak olmayı da hedefliyor. Alt yapıya çok önem veriyoruz. Bu konuda Bandırmaspor ile koordineli çalışmak istiyoruz. Sanayispor olarak yetiştirdiğimiz futbolcuları Bandırmaspor’a kazandırmayı hedefliyoruz. Bandırmaspor bu kentin spor konusundaki lokomotifidir. Her amatör takımda gözbebeğimiz olan Bandırmaspor’a oyuncu yetiştirmeyi hedeflemelidir diye düşünüyorum. “ Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .