TOSUN: 33 YENİ PARKI BANDIRMA'YA KAZANDIRDIK - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

TOSUN: 33 YENİ PARKI BANDIRMA’YA KAZANDIRDIK

Bu haber 20 Eylül 2022 - 17:49 'de eklendi ve 406 kez görüntülendi.
Tolga Tosun’un Bandırma Belediye Başkanı seçilmesinin ardından Bandırma’nın her mahallesinin farklı noktalarına 33 estetik park ilave edildi.
Belediye Başkan Tolga Tosun, parkların şehir hayatı için önemine dikkat çekerek: “Parklar şehirlerin süsü, sevgili çocuklarımızın neşeli oyun alanı, aileler ve komşular için buluşma noktası, mutluluk kaynağıdır. Sizlerin çok değerli güveniniz ve oylarınızla Belediye Başkanı olarak göreve geldiğim 31 Mart 2019’dan bu yana, merkez ya da kırsal diye hiçbir ayrım yapmadan tüm mahallelerimizin en uygun noktalarına, toplamda 33 tane çok estetik ve şehrimize yakışan parklar yaptık. Yıl sonuna kadar bu sayıyı 45’e yükseltmeyi hedefliyoruz.
Size küçük bir müjde! Sevdalısı olduğum Bandırma’nın marka değerini daha da yükseltecek, şehir sosyal hayatına farklı ve çok özel renkler kazandıracak, tüm detaylarıyla Bandırma’ya çok yakışacak Malta Parkı ve Yaşam Alanında hızla ilerliyoruz. Ağustosun ilk günlerinde başladığımız göletin inşaatını yıl sonu, en geç 2023 Ocak ayı sonunda tamamlayacağız. Tamamen doğal ve kendi ekosistemini yaratacak göletin son halini görmek için ben de sabırsızlanıyorum. Altyapı, tesviye, zemin iyileştirme çalışmaları süren Malta Parkı ve Yaşam Alanını en kısa sürede tamamlayacağız. Bandırmamıza her şeyin en güzeli yakışır” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .