GELECEĞİN GİRİŞİMCİLERİ SAHNEDE - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

GELECEĞİN GİRİŞİMCİLERİ SAHNEDE

Bu haber 12 Mayıs 2022 - 16:41 'de eklendi ve 307 kez görüntülendi.

Geleceğin Girişimcileri Sahnede” sloganıyla Gönen ilçesinde organize edilen Çocuklarda girişimcilik ruhunu geliştirme projesi kapsamında Gönen Yıldız Meydanda hazırlanan standlarda 18 okul, 30 rehber öğretmen ve 300 öğrencinin katılımı ile hazırlanan projeler sergilenmeye başladı.

Gönen Ticaret Odası, Gönen Belediyesi ve Gönen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile üç gün ziyarete açık olacak olan ‘Çocuklarda Girişimcilik Ruhunu Geliştirme Projesi açılışı yoğun ilgi gördü.

Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz,, Balıkesir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mehmet Ali Aşuk, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Rektörü Süleyman Özdemir,  Balıkesir Ticaret İl Müdürü Sayın İlhan Pehlivan, Balıkesir KOSGEB İl Müdürü Deniz Timurçin, Güney Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Abdullah Güç, Gönen Ticaret Odası Başkanı Ahmet Selvi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Erbay’ın yanı sıra Siyasi Parti İlçe Başkanları ve Sivil Toplum Kuruluşları Başkanlarının katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Gönen Ticaret Odası Başkanı Ahmet Selvi ve Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz’ın açılış konuşmalarıyla başlayan program, protokol konuşmaları ve açılış halk oyunu gösterileriyle devam etti.

Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz konuşmasında “Geleceğimizin girişimcileri bugünkü çocuklardır. Çocuklar ne görürse onu örnek alır onu yapar.” ile bu tarz sosyal sorumluluk projeleri fazlasıyla önemsiyor, çocuklarımızı o yönde teşvik etmek ve yönlendirmek için Gönen Belediyesi olarak her türlü projeye desteğe hazırız” vurgusu yaptı.

Açılış gösterileri sonrası protokol tarafından kurdele töreni yapılarak öğrencilerin stantların ziyaret edildi ve madalyaları takdim edildi. Projeye 18 İlkokul ve Ortaokul’dan toplam 300 öğrenci katılım sağladı.

Gönen Yıldız Meydanında üç gün boyunca 14.00-17.00 saatleri arası devam edecek olan sergilerde katılımcı öğrencilerin geliştirdiği projeler ziyarete açık olacak.

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .