7 ADIMDA 7 BÖLGE E- TWİNNİNG PROJESİNDE - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

7 ADIMDA 7 BÖLGE E- TWİNNİNG PROJESİNDE

Bu haber 14 Ocak 2020 - 11:33 'de eklendi ve 307 kez görüntülendi.

Reşit Mazhar Ertüzün Anaokulu Bengi projesi kapsamında iki proje ile birinci proje 7 adımda 7 bölge ve ikinci proje A(t)tık Geri Dönüştür projeleri ile e-twinning de proje ortağı olmayı devam ettiriyor.

Okul Müdürü Gülşah Şenol Adin projelerle ilgili yaptığı açıklamada “ Bengi projesi kapsamında geçen yıl gerçekleştirdiğimiz 2 projemizi bu yıl e-twinning platformuna taşıdık.7 adımda 7 bölge ve A(t)tık Geri Dönüştür projeleri e twinning de aktif olduğumuz projelerimizdir. Kasım ayında 7 adımda 7 bölge projemizin Tüm bölgelerimizin tarihi, kültürü, turistik yerleri, yöresel yemek ve danslarının tanıtıldığı etkinlerimiz gerçekleştirilmiştir. Proje ortak ürünümüz broşürümüz yayınlanmıştır. İlgili platformda paylaşılmıştır.7 Adımda 7 bölge için okul kalite etiketine başvurulacaktır. Artık geri dönüştür projesi ile de Aralık ta başladık martta son bulacak projemizin ilk webinarı yapılarak eba da proje haberimiz yayınlanmıştır” dedi.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.