65 YAŞ ÜSTÜNE BAYRAM SÜRPRİZLERİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

65 YAŞ ÜSTÜNE BAYRAM SÜRPRİZLERİ

Bu haber 24 Mayıs 2020 - 17:07 'de eklendi ve 1.252 kez görüntülendi.

BANDIRMA’da koronavirüs pandemisi nedeniyle bayramın 1 nci günü kendilerine izin verilen saat aralığında dışarıya çıkan 65 yaş üstü vatandaşları çeşitli sürprizler karşıladı.
Bandırma’da koronavirüs pandemisi nedeniyle bayramın birinci günü 14:00 ile 20:00 saatleri arasında dışarı çıkma izni verilen 65 yaş üstü vatandaşlar sahile ve cumhuriyet meydanına akın etti. Bandırma Kaymakamlığı tarafından vatandaşlara bekçiler aracılığıyla maske dağıtımı yapılırken, Bandırma Belediyesi de müzik dinletisi ve kahve – kolonya dağıtımıyla vatandaşlara sürpriz yaptı. 65 yaş üstü vatandaşların sıklıkla dinledikleri Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği’nden eserlerin seslendirildiği müzik dinletisi oldukça ilgi gördü. Ramazan ayının son bulması ile birlikte yanlarına çaylarını, yiyeceklerini alan bir çok vatandaş güzel havayı da fırsat bilerek adeta bir piknik havasında vakit geçirdi.

Kızılay’dan Lokum ve Kahve dağıtımı

65 yaş üstü vatandaşların Cumhuriyet Meydanı’nda karşılaştığı bir başka sürpriz de Kızılay’ın dağıttığı lokum ve kahve oldu. Daha önce Kızılay Bandırma Ekipleri’nin kentin bir caddesinde yaptıkları oyuncak dağıtımında ortaya çıkan istenmeyen görüntülerin ardından bu kez Kızılay Bandırma Şube Başkanlığı 30 gönüllü ile tüm Cumhuriyet Meydanı ve sahil bandında vatandaşların ayaklarına kadar tek tek giderek dağıtımlarını gerçekleştirdi. Vatandaşlar Kızılay’dan gelen sürprize teşekkür ettiler.

 

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Grand Asya Hotel