62 YIL SONRA HASRET GİDERDİLER - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

62 YIL SONRA HASRET GİDERDİLER

Bu haber 16 Eylül 2021 - 11:33 'de eklendi ve 711 kez görüntülendi.

Bandırma Şehit Mehmet Günenç Lisesi mezunları her yıl bir araya gelme geleneğini 2 yıl aradan sonra bu yıl da sürdürdü.
Her yıl bir araya gelip hasret gideren Ş.M.G Lisesi 1959,1960 ve 1961 mezunları, korono virüs nedeniyle 2 yıl ara verdikleri hasret giderme geleneğini bu yıl da Erdek´in Ocaklar Mahallesi Sanem Hotel´de yeniden bir araya gelerek sürdürdüler.
Eski mezunlar yıllardan beri görmedikleri arkadaşlarıyla buluşmaları sırasında   duygulu anlar yaşandı. Hasret giderme gününü organize eden Nuray Peker 2 yıldan beri görüşemedikleri bazı arkadaşlarını yenden görme imkânı buldukları için çok mutlu olduğunu söyledi. Başta, İstanbul, Ankara ve Bursa’dan da gelen 60’lı yılların mezunları, dünün lise öğrencileri bugünün; mimarı, bankacısı, eğitmeni, avukatı, ve gümrükçüsü bir yıl sonra yeniden görüşmek üzere vedalaşmadan önce hatıra fotoğrafı çektirdiler. Bandırma’dan ayrılış sırasında ise özledikleri Manyas kelle peyniri ile Dönce yoğurdunu da almayı ihmal etmediler.
Erdem ÖZCAN

&nbps

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.