GÜMAMED'DEN BAŞKAN TOSUN'A TEŞEKKÜR PLAKETİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

GÜMAMED’DEN BAŞKAN TOSUN’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

Bu haber 21 Ocak 2021 - 10:20 'de eklendi ve 159 kez görüntülendi.

Güney Marmara Medya Çalışanları Derneği Başkanı Ali Osman Ata, Yönetim Kurulu Üyeleri Canan Babacan Yıldız, İbrahim Aldemir ve Mehmet Leventoğlu Belediye Başkanı Tolga Tosun’u makamında ziyaret etti.

Dernek Başkanı Ali Osman Ata ,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetelerimizi ziyaret ederek muhabir arkadaşlarımızın ve gazetelerimizin sorunları ile yakınen ilgilenmesinden dolayı  Başkanımıza teşekkür ederek iadeyi ziyaretimizde  yönetim kurulumuz kararıyla  derneğimiz adına plaketimizi takdim ettik dedi. Ziyarette Ata; yerel basının zor şartla altında çalıştığını yerel yönetimlerin destekleri ile bölge halkının sesi ve kulağı olmaya çalıştığını belirtti .

Bandırma yerel basınından bugüne kadar yapıcı eleştiriler ve destekler aldıklarını belirten  Belediye Başkanı Tolga Tosun;  Bandırma’ya hizmette vatandaşların taleplerine aracılık eden ,eleştiren ve  bize haberleri ile yönlendirmelerinden mutluluk duyuyoruz dedi. Başkan Tolga Tosun ziyaretlerinden dolayı Güney Marmara Medya Çalışanları Yönetim Kuruluna teşekkür etti.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.