GAZETEMİZ ZİYARTEÇİLER İLE DOLDU TAŞTI - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

GAZETEMİZ ZİYARTEÇİLER İLE DOLDU TAŞTI

Bu haber 11 Ocak 2021 - 17:24 'de eklendi ve 439 kez görüntülendi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günün dolayısıyla Adalet ve Kalkınma Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Demokrasi ve Atılım Partisi ve Saadet Partisi İlçe Yönetimleri ile Atatürkçü Düşünce Derneği ve Eğitim-İş gazetemizi ziyaret ederek Gazeteciler Günümüzü kutladılar.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü için Ak Parti Milletvekili Yavuz Subaşı gazetemizi ziyaret etti. Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Özümüt, Barış Bilici ve Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Gündoğdu ile beraber ziyareti gerçekleştiren Ak Parti Milletvekili Yavuz Subaşı “Önümüzdeki günlerde Tarım ve Hayvancılık Bakanı Bekir Pakdemirli ve Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Balıkesir’i ziyaret edecek. Bu programlara Bandırma’ya da dahil etmek istiyoruz. Bandırma’daki yatırımlarımız devam ediyor. Kültür merkezi inşaatı çok kısa bir süre sonra yeniden başlayacak. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni müjdeleri olduğunu şimdiden söyleyebilirim.” Dedi.

Daha sonra Deva Partisi İlçe Başkanı Ayşegül Özdemir, Yönetim Kurulu Üyeleri Şevval İpek ve Sait Karani nezaket ziyaretinde bulundular. Başkan Özdemir, Yeni kurulan bir parti olarak Bandırma’da siyasette fark yaratacaklarını, ilk kez Bandırma’da kadın ilçe başkanı ile tanıştığını söyleyerek 10 Ocak Çalışan gazeteciler günümüzü kutladı.

Saadet Partisi İlçe Başkanı Ekrem Süzen, Siyasi işlerden sorumlu başkan yardımcısı Erdem Yılmaz ve Eğitimden sorumlu başkan yardımcısı Şaban Yörük gazetemizi ziyaret ederek Gazeteciler Gününü kutladı.

CHP İlçe Başkanı Selim Panç, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Çeri, Yener Ok ve Ebru Karakaş ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günün kutladılar. Genel basının olduğu kadar yerel basınında baskı altında olduğunu belirten CHP İlçe Başkanı Selim Panç “Dünya’da örneği olmayan Başkanlık Sistemi ile idare ediliyoruz. Sıkıntıların ana kaynağı da bu ucube sistem. Türkiye’nin bu sistemle artık yönetilemeyeceği çok açık, ivedilikle güçlendirilmiş demokratik bir sisteme geçilmesi gerekiyor. Bu vesile ile sizlerin 10 Ocak Çalışanlar Gününüzü kutluyorum.” Dedi.

Eğitim İş Bandırma Şube Başkanı Kadir Taylan, Eğitim Sekreteri Göker Ceylan, Örgütlenme Sekreteri Verda Dönmez, ADD Şube başkanı Serdar Polat ve Yönetim Kurulu Üyesi Nergis Şengül Gazetemizi ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladılar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.