14 ŞUBAT'A YENİ KAMPANYALARIMIZLA HAZIRIZ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

14 ŞUBAT’A YENİ KAMPANYALARIMIZLA HAZIRIZ

Bu haber 12 Şubat 2020 - 12:28 'de eklendi ve 366 kez görüntülendi.

Sevgililer Gününün her yıl tüm Dünya’da kutlanan özel bir gün olduğunu belirten Zümrüt Kuyumculuk ortaklarından Fatih Kılıç, sevgililer, eşler birbirlerine hediyeler alarak ve jestler yaparak birbirlerine olan sevgilerini bir kez daha ifade ederler dedi.

Her yıl olduğu gibi bu sene de çeşitli kampanyalar ile bu güne hazırlandıklarını ifade eden Fatih Kılıç “ Genellikle erkekler eşlerine ya da sevgililerine bu gün hediye alıyorlar. Buradan yola çıkarak bizde özellikle pırlantada cazip alım şartları hazırladık. 600 Liradan başlayan sertifikalı pırlanta yüzük, kolye ve yüzükler hediye almak isteyen erkekler için ideal hediye diyebilirim. Bayanlar için ise eşlerine alabilecekleri en güzel hediye kol saati olabilir. Bayanlar saatler konusunda da kaliteli ve uygun fiyatlarda kol saatlerini Zümrüt Kuyumculukta bulabilirler.

14 Şubat Sevgililer Günü için ürünlerimizi yeniledik. Çalıştığımız tüm firmalar ile müşteri memnuniyeti açısından indirim anlaşmaları gerçekleştirdik. Bu güne olmak üzere kredi kartları için de taksit sayılarını arttırdık. “ dedi.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.